Jak zdobyć Runę Berserka w Sezonie Odkryć WoW Classic

Nadeszła druga faza Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic, niosąca ze sobą mnóstwo „nowych” przedmiotów, run i nie tylko do ponadczasowej gry MMORPG. Jednym z takich dodatków w fazie drugiej jest powrót Runy Druida, Berserk. Niezwykle potężne wzmocnienie, wszyscy Druidzi będą chcieli dodać Berserk do swojego arsenału, ale przed nim długa droga, aby go odblokować. Oto jak odblokować Runę Berserk dla Druidów w WoW Classic: SoD.

Jak odblokować runę Berserk w WoW Classic: SoD?

Aby odblokować Runę Berserk w WoW Classic, musisz znaleźć wizerunek bestii i pokonać wroga Zai’enki. Jest kilka wymagań do spełnienia: musisz być Druidem, musisz mieć co najmniej 28 poziom oraz musisz nauczyć się umiejętności Taunting Roar, bo bez niej nie będziesz mógł przywołać Zai’enki. Jeśli spełniłeś powyższe wymagania, kieruj się na południe od Splithoof Crag w Thousand Needles do współrzędnych 69, 55, tuż przed dotarciem do równin solnych. Natkniesz się na wizerunek bestii, który wygląda jak posąg z widokiem na pasmo górskie. Będziesz wiedział, że go znalazłeś, gdy otrzymasz wzmocnienie Wizerunek Bestii. Kiedy już otrzymasz wzmocnienie, rzuć Szyderczy Ryk w pobliżu posągu, a Zai’enki zostanie przyzwany.

Pokonanie Zai’enki da ci Posążek Hecklera, który możesz wygrawerować na swoim pasku. To nie wszystko: będziesz potrzebować pięciu stosów Inspiracji, aby w pełni odblokować Runę. Aby dodać Inspirację, musisz sprowokować co najmniej dwóch wrogów Drwiącym Rykiem, a następnie zabić sprowokowanych wrogów, zanim efekt przestanie działać. Kiedy zabijesz pięć Wyszydzonych celów, będziesz skończony i umiejętność Berserk stanie się dostępna do użycia.

Co robi runa Berserk w WoW Classic: SoD?

Runa Berserk zapewnia Druidom natychmiastową cechę Berserk, która jest wzmocnieniem, które powoduje, że cecha Okaleczenie (Niedźwiedź) rozciąga się na maksymalnie trzy cele i skraca czas odnowienia do zera. Zmniejsza także koszt energii umiejętności Kota o 50 procent. Wzmocnienie trwa 15 sekund, dając ci wystarczająco dużo czasu na spamowanie Mangle i poruszanie się w Postaci Kota. Berserk usuwa również osłabienie Strachu twojej postaci i czyni cię odpornym na Strach na czas trwania wzmocnienia. Pamiętaj o tym trzyminutowym czasie odnowienia: nie jest to coś, co będziesz mógł spamować. Używaj go w odpowiednim momencie, ponieważ jest to potężne wzmocnienie.

Źródło: dotesports.com