Jak zdobyć Runę Berserka w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft

Jak odblokować runę Berserk w WoW Classic: SoD?

Nadeszła druga faza Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic, niosąca ze sobą mnóstwo „nowych” przedmiotów, run i nie tylko do ponadczasowej gry MMORPG. Jednym z takich dodatków w fazie drugiej jest powrót Runy Druida, Berserk. Niezwykle potężne wzmocnienie, wszyscy Druidzi będą chcieli dodać Berserk do swojego arsenału, ale przed nim długa droga, aby go odblokować. Oto jak odblokować Runę Berserk dla Druidów w WoW Classic: SoD.

Jak odblokować runę Berserk w WoW Classic: SoD? Kolejna Runa do dodania do Twojej kolekcji

Aby odblokować Runę Berserk w WoW Classic, musisz znaleźć wizerunek bestii i pokonać wroga Zai’enki. Aby to osiągnąć, należy spełnić kilka wymagań: musisz być Druidem, musisz mieć co najmniej 28 poziom i musisz nauczyć się umiejętności Taunting Roar, ponieważ bez niej nie będziesz mógł przywołać Zai’enki. Jeśli spełniłeś powyższe wymagania, kieruj się na południe od Splithoof Crag w Thousand Needles na współrzędnych 69, 55, tuż przed dotarciem do równin solnych. Znajdziesz wizerunek bestii, który wygląda jak posąg górujący nad pasmem górskim. Będziesz wiedział, że go znalazłeś, gdy otrzymasz wzmocnienie Wizerunek Bestii. Kiedy już otrzymasz wzmocnienie, rzuć Szyderczy Ryk w pobliżu posągu, a Zai’enki zostanie przyzwany.

Pokonanie Zai’enki da ci Posążek Hecklera, który możesz wygrawerować na swoim pasku. To nie wszystko: będziesz potrzebować pięciu ładunków Inspiracji, aby w pełni odblokować Runę. Aby dodać Inspirację, musisz przyciągnąć co najmniej dwóch wrogów za pomocą Drwiącego Ryku, a następnie zabić przyciągniętych wrogów, zanim efekt przestanie działać. Gdy zabijesz pięć zwabionych celów, będziesz skończony, a umiejętność Berserk będzie dostępna do użycia.

Co robi runa Berserk w WoW Classic: SoD?

Runa Berserk zapewnia Druidom natychmiastową zdolność Berserk, która jest wzmocnieniem, które powoduje, że umiejętność Cleave (Niedźwiedź) rozciąga się na maksymalnie trzy cele i skraca czas odnowienia do zera. Zmniejsza także koszt energii umiejętności Kota o 50 procent. Wzmocnienie trwa 15 sekund, dając ci wystarczająco dużo czasu na spamowanie Cleave’a i ruchów w Postaci Kota. Berserk usuwa również osłabienie Strachu twojej postaci i czyni cię odpornym na Strach na czas trwania wzmocnienia. Nie zapomnij o trzyminutowym czasie odnowienia: nie jest to coś, co można łatwo spamować. Używaj go w odpowiednim momencie, ponieważ jest to potężne wzmocnienie.

Źródło: www.bing.com