Jak zdobyć osiągnięcie Holiday Bromance w World of Warcraft


Nadeszło Święto Zimowej Uczty Świat Warcrafta, a wraz z nim meta osiągnięcie Merrymaker znów jest do zdobycia. Być może najbardziej wymagającym osiągnięciem potrzebnym do zdobycia tytułu Merrymakera jest „Holiday Bromance”, które wymaga odnalezienia wszystkich „Braci” Azeroth i pocałowania ich pod jemiołą w te święta.

Kluczowym elementem osiągnięcia Holiday Bromance jest jemioła, którą można zdobyć, używając emotki /kiss na Zimowych biesiadnikach stojących pod gałązką jemioły. Maksymalnie pięć kawałków jemioły może znajdować się jednocześnie w twoim ekwipunku, a jemiołę możesz zdobyć tylko raz na godzinę. Nie możesz ciągle całować Zimowych Biesiadników, żeby mieć szansę na jakąś jemiołę.

Zimowi biesiadnicy mogą również dać ci „Garść płatków śniegu”, która nie zadziała na żadnego z braci. Musisz zdobyć jemiołę od Zimowych Biesiadników i użyć jej na Braciach, aby Twój postęp w osiągnięciu został zaliczony.

Osiągnięcie Holiday Bromance jest znacznie łatwiejsze do ukończenia na postaciach Hordy niż na postaciach Przymierza, ponieważ w Hordzie istnieje tylko trzech braci, podczas gdy Przymierze ma ośmiu Braci, na których można użyć Jemioły.

Tutaj znajdziesz wszystkich potrzebnych Braci Przymierza i Hordy WowOsiągnięcie Holiday Bromance.

Do Holiday Bromance wymagane są Alliance Brothers

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment
Nazwa Strefa Współrzędne
Brat Nimetz Północny Stranglethorn 47, 11
Brat Wilhelm Las Elwynn 41, 66
Brat Karman* Pyłowe Bagno (Theramore) 67, 47
Brata Kristoffa Miasto Stormwind (Plac Katedralny) 54, 54
Brat Jozue Miasto Stormwind 49, 45
Brata Crowleya Miasto Stormwind 52, 43
Brat Kasjusz Miasto Stormwind (katedralne katakumby) 52, 45
Brat Beniamin Miasto Stormwind 51, 45

Brata Karmana można znaleźć tylko w przeddestrukcyjnej wersji Theramore. Aby zobaczyć, jak wyglądała wyspa, zanim została wysadzona w pył, porozmawiaj z Zidormi na Pyłowym Bagnie pod współrzędnymi [56, 49]. Po rozmowie z nią udaj się do miasta i odszukaj brata Karmana.

Horde Brothers potrzebni do ukończenia Holiday Bromance

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment
Nazwa Strefa Współrzędne
Brat Malach Podmiasto 51, 22
Durkot Wilczy Brat* Borejska Tundra 40, 54
Brat Keltan* Lodowa Korona (Młot Orgrima) Zmienia się

Durkot Wolfbrother znajduje się na dolnym piętrze Warowni Wojennej Pieśni w Borean Tundra. Udaj się na zachodnią stronę twierdzy, gdzie znajdziesz go w pobliżu wilków Hordy. Ponieważ Durkot Wolfbrother jest mistrzem stajni, pojawi się na twojej minimapie, jeśli śledzisz panów stajni.

Brata Keltana można znaleźć na pokładzie statku powietrznego Młot Orgrima, który przelatuje nad północno-wschodnią Koroną Lodu, w pobliżu Upadku Sindragosy i Terenów Turnieju Srebra.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639f15fde8194a77a8bb458e88bae436&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-the-holiday-bromance-achievement-in-world-of-warcraft&c=18264954129969913231&mkt=fr-fr