Jak zdobyć osiągnięcie Feathered Friends w WoW

Gracze World of Warcraft zawsze szukają nowych wyzwań do ukończenia i nowych zwierzaków do odblokowania. Wraz z wydaniem aktualizacji 10.2 Dragonflight w Szmaragdowym Śnie czekają na Ciebie nowe możliwości. Akcja Friends In Feathers koncentruje się wokół ratowania 18 małych piskląt Moonkin podczas globalnej misji Claws for Concern. Oto jak to osiągnąć.

Lokalizacja piskląt Moonkin

Światowe zadanie Claws for Concern można znaleźć w Whorlwind Basin, na południowy zachód od Amidrissil, w rogu strefy Emerald Dream. Niestety, to zadanie podlega rotacji i nie zawsze będzie dostępne podczas podróży do Szmaragdowego Snu. Będziesz zatem musiał uważnie obserwować mapę, aby zlokalizować lokalizację małego Moonkina.

Aby ukończyć osiągnięcie, będziesz musiał ocalić wszystkich Moonkinów, ale misja poprosi Cię o uratowanie tylko sześciu z nich. Możesz nie spieszyć się i stopniowo je zapisywać podczas rotacji zadań lub przełączyć się na inną postać, aby kontynuować postęp. Pamiętaj, że postęp jest dzielony pomiędzy wszystkimi twoimi postaciami.

Nagrody Friends In Feathers w WoW

Po zdobyciu osiągnięcia Friends In Feathers odblokujesz Blueloo, uroczego towarzysza, który może towarzyszyć Ci w przygodach lub służyć jako dekoracja. Chociaż wymaga to trochę cierpliwości ze względu na rotację zadań, wynik jest tego wart. W międzyczasie nadal możesz zająć się inną zawartością łatki 10.2, taką jak Kwitnący Kaprys.

W World of Warcraft jest wiele do odkrycia poza lochami i rajdami. Aby uzyskać więcej aktualności i przewodników dotyczących WoW, sprawdź Pro Game Guides, aby dowiedzieć się wszystkiego o nadchodzących rozszerzeniach World of Warcraft – Worldsoul Saga.

Źródło: progameguides.com