Jak zdobyć osiągnięcia Battler Of The Dragon Isles w WoW: Dragonflight


Kontynuując system walki ze zwierzakami World of Warcraft: Dragonflight, na Smoczych Wyspach jest o wiele więcej trenerów zwierzaków i szefów zwierzaków, z którymi możesz się zmierzyć. Możesz albo poczekać, aż pojawią się ich misje światowe, aby walczyć z nimi o dodatkowe nagrody, albo po prostu zrobić to we własnym czasie (być może dla praktyki).


POWIĄZANE: World of Warcraft: Dragonflight – Najrzadsze zwierzaki bojowe

Jest jednym z trenerów zwierząt domowych na Smoczych Wyspach Bakuszekcentaur Maruuk Centaur, który mieszka w ich centralnym mieście, Maruukai. Stoi pod namiotem ze swoimi dwoma zwierzakami, Skritches i Phantusczekając na pretendentów, którzy zwykle wpadają tylko po to, by wziąć udział w światowym zadaniu Two and Two Together.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Skład Pet Bakhushek

W liście zwierzaków Bakhushek nie ma nic szczególnego, tylko to, z czego się składa dwa zwierzaki (w przeciwieństwie do zwykłych trzech), z których oba są z epicka jakość:

Nazwa zwierzaka

Typ zwierzaka

Zdrowie

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Szkice

Latający

1587

Zadraśnięcie

Czarny pazur

Impreza myśliwska

Phantus

Bestia

2112

Rozbić

Odsłonięte rany

Popłoch

Skritches zawsze będą pierwszym zwierzakiem, który wyśle ​​do bitwy.

Dwie strategie

WoW Bakhushek walczy z Tinytronem, Tranquil Mechanical Yeti i Mini Minslayerem

Istnieją dwie strategie pokonania Bakhushek. Pierwszy jest wg użycie Tinytrona jako pierwszego zwierzaka do pokonania Skritchesa, a następnie posiadanie dwóch kolejnych zwierzaków, które zadają dodatkowe obrażenia zwierzakom typu bestii, aby poradzić sobie z Phantusem. Alternatywnie, możesz zacząć od zwierzaka, który zadaje dodatkowe obrażenia latającym zwierzakom, aby najpierw poradzić sobie ze Skritchami, a następnie wprowadzić Tinytrona dla Phantusa po tym, jak twój pierwszy zwierzak zostanie znokautowany, chociaż ta opcja nie jest tak skuteczna.

Powodem, dla którego Tinytron działa tutaj tak dobrze, jest to zarówno Skritches, jak i Phantus mają zdolność potrójnego ataku (odpowiednio Hunting Party i Stampede), a Tinytron ma dwie tarcze. W jego drugim miejscu umiejętności powinieneś wziąć Tarcza Błyskawicya w jego trzecim miejscu zdolności powinieneś wziąć Tarcza ognia. Obydwa te tarcze zadają 210 atakującemu Tinytrona za każdym razem, gdy zadają mu obrażeniawięc ponieważ zarówno Skritches, jak i Phantus mają potrójne ataki, w trzeciej turze zabijają się na twoim Tinytronie.

Pamiętaj, że Tarcza Ognia działa najpierw przez trzy rundy, podczas gdy Tarcza Błyskawic działa tylko przez dwie rundy.

Druga strategia polega na tym, że nie masz Tinytron. Weź listę zwierzaków z kombinacją dodatkowych obrażeń latających i bestii, chociaż możesz chcieć wziąć dwa, które zadają dodatkowe obrażenia latającym zwierzakom (wystarczy wiele zwierzaków magicznych i smokopodobnych) i tylko jedno, które zadaje dodatkowe obrażenia zwierzakom typu bestii. Powodem tego jest to, że zwierzak typu mechanicznego z Superchargem i Wind-Up (np. Runeforged Servitor lub Iron Starlette) może zwykle jednym strzałem Phantusa, ale w rzeczywistości, większość mechanicznych zwierzaków może dość łatwo wysłać Phantusa.

Wymagane są wszystkie zwierzaki dla tej zwykłej strategii i wszystkie strategie specyficzne dla typu zwierzaka w poniższych sekcjach pełny zespół zwierzaków poziomu 25.

POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – The Eye Of The Stormling Pet Battle Guide

Najlepsza Drużyna Wodna

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie zwierząt wodnych

Aby zdobyć osiągnięcia Battler of the Dragon Isles, musisz także pokonać Bakhushek pełną drużyną każdego rodzaju zwierzaka, więc poniższe sekcje, w tym ta, omówią to. Na pierwszy ogień idzie drużyna Aquatic:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Szmaragdowy Żółw

Szmaragdowy Ugryzienie

Nie ma znaczenia

Nie ma znaczenia

Krab chałupniczy

Wzrost

Kolczasty pancerz

Nie ma znaczenia

Krab bagienny

Rozerwać

Nie ma znaczenia

Krew w wodzie

Wszystko, co musisz zrobić, to spamuj Emerald Bite, aby zabić Skritche’a (ponieważ zadaje dodatkowe obrażenia zwierzakom typu latającego). Aby poradzić sobie z Phantusem, możesz go zmiażdżyć Surge i Spiny Carapace Shack Crab’s (ten ostatni działa jak umiejętności tarczy Tinytrona), a następnie oczyścić go kombinacją Rip / Blood in the Water Fen Crab’s.

Najlepsza drużyna bestii

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie bestii

Następna w kolejce jest drużyna bestii:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Runt Łowcy Pustki

Błysk Uderzenia

Nie ma znaczenia

Nie ma znaczenia

Xu-Fu Młode z Xuen

Ugryzienie

Karmić

Grasować

Direhorn Runt

Szarża Trihorna

Atak rogu

Pierwotny płacz

Będziesz chciał spamuj Blink Strike swoim Voidstalker Runt aż umrze. Nie zabijesz Skritche’a w ten sposób, ale doprowadzisz go do na tyle niskiego zdrowia, że ​​następny zwierzak, którego wymienisz, zabije go w pierwszej turze. Następnie, Xu-Fu będzie mógł solować Phantusa dzięki swojej kombinacji Grasowanie/Karmienieale posiadanie Direhorn Runt jako trzeciego zwierzaka jest pomocne na wypadek, gdyby Xu-Fu nie mógł tego zrobić.

Najlepsza drużyna Critterów

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie stworzeń

Zespół typu critter jest nieco trudny, ponieważ zarówno Skritches, jak i Phantus mają umiejętność, która zadaje im dodatkowe obrażenia. W związku z tym jest to niezawodny skład, który możesz wziąć:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Rozkładający się Mawrat

Nie ma znaczenia

Nawiedzać

Pełzające szaleństwo

Pistacja

Dzika burza pazurów

Dzika magia

Zapora orzechów

Osierocony Marsuul

Ugryzienie

Kucanie

Przetrwanie

Do tego będziesz chciał prowadź za pomocą Creeping Insanity, a następnie użyj Opętania. Zabiją one Skritche’a, zanim uruchomi się Creeping Insanity. W międzyczasie możesz przynieść Pistachio i użyć Wild Magic i Feral Clawstorm oraz gdy tylko Skritches umrze i pojawi się Phantus, będziesz chciał użyć Dzikiej Magii, a następnie Nut Barrage. Pistachio zwykle umiera po użyciu tych dwóch umiejętności, więc kiedy sprowadzisz osieroconego Marsuula, poprowadź Croucha, w przeciwnym razie Phantus zabije cię bardzo szybko. Następnie spamuj Bite’a, aż umrze.

Najlepsza drużyna Dragonkina

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie zwierząt Dragonkin

Twoja drużyna typu smoczego wymaga tylko dwóch określonych zwierzaków, ponieważ każdy z nich może po prostu strzelać jednym strzałem do każdego zwierzaka Bakhushka:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Chrominiusz

Nie ma znaczenia

Wycie

Przypływ mocy

Dzikie Jadeitowe pisklę

Oddech

Zadzwoń do Błyskawicy

Nie ma znaczenia

Dowolne Zwierzę Dragonkin

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Prowadź Skowytem Chrominiusa i podążaj za Przypływem Mocy, aby wykonać jednostrzałowe Skritche. Wtedy, o ile Phantus nie wykona ataku krytycznego, będziesz miał na to szansę użyj Skowytu Chrominiusa jeszcze raz zanim zostanie zabity. Zrób to, a następnie zamień swój Dzikie Jadeitowe Pisklę i użyj Wezwania Błyskawicy (lub innego smoczego zwierzaka z tą zdolnością). Będzie to prawie jednym strzałem Phantusa, jeśli nie trafi krytycznie, więc po prostu użyj Oddechu raz później, aby go wykończyć.

Najlepsza drużyna elementarna

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie żywiołaków

W przypadku składu typu elementarnego mamy:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Znajomy Kirin Tor

Belka

Powaga

Nie ma znaczenia

Echo wysokości

Dzikie wiatry

Nie ma znaczenia

Zadzwoń do Błyskawicy

Fel Flame

Ognisty Oddech

Nie ma znaczenia

Pożoga

Twój Kirin Tor Familiar może niezawodnie wykonywać Skritches w pojedynkę ze swoimi umiejętnościami, które zadają dodatkowe obrażenia zwierzętom typu latającego, a twojemu Echo of the Heights może zbliżyć się bardzo do samotnego Phantusa z Call Lightning. Spaczony Płomień jest po prostu solidnym trzecim wyborem z ładną pulą zdrowia, aby oczyścić bitwę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – skąd wziąć wszystkie zwierzaki bojowe Dragon Isles

Najlepsza drużyna latająca

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie latających zwierzaków

Oto, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o twoją drużynę zwierzaków latających:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Towarzysz Strażnika

Mroczny Szpon

Nie ma znaczenia

światło księżyca

Pisklę z Dzioba Strasznego

Rój Falkozaurów!

Żelazna Skóra

Drapieżne uderzenie

Pisklę ze Śnieżnego Pióra

Rój Falkozaurów!

Kucanie

Drapieżne uderzenie

Sentinel’s Companion solo Skritches po prostu za pomocą Moonlight i Dark Talon dwa razy. Może następnie doprowadzić Phantusa do mniej więcej połowy zdrowia, aby twój Direbeak lub Snowfeather Hatchling mógł go wykończyć. Upewnij się tylko, że najpierw użyjesz ich obrony (odpowiednio Ironskin lub Crouch), następnie Falcosaur Swarm!, a następnie Predatory Strike do wykonania.

Najlepsza drużyna humanoidalna

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie humanoidalnych zwierzaków

W przypadku zwierząt typu humanoidalnego an Anubisath Idol może w zasadzie pokonać tę bitwę solo. Tylko upewnij się, że ty użyj swojej zdolności Odbicia, aby uniknąć pierwszy atak Skritchesa i Phantusa (odpowiednio Czarny Pazur i Odsłonięte Rany), a następnie użyj Burzy Piaskowej zaraz potem i za każdym razem, gdy skończy się czas odnowienia.

Istnieje szansa, że ​​twój Anibusath Idol może przegapić niektóre ze swoich regularnych trafień, więc możesz potrzebować drugiego zwierzaka, aby uporządkować walkę. Każdy humanoidalny zwierzak się nada, ale Mały Winston jest świetny, ponieważ jego pierwsza umiejętność, Działo Tesli, zadaje dodatkowe obrażenia zwierzakom typu bestii. Oto skład:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Posążek Anibusatha

Zmiażdżyć

Burza piaskowa

Ugięcie

Mały Winston

Działo Tesli

Nie ma znaczenia

Nie ma znaczenia

Dowolne zwierzę Humoind

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Najlepsza magiczna drużyna

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie magicznych zwierzaków

Jeśli chodzi o zwierzaki typu magicznego, Mini Mindslayer może włożyć dużo dobrej pracy, ale nie poradzi sobie z drużyną Bakhushek w pojedynkę. W związku z tym tak naprawdę potrzebujesz tylko dwóch zwierząt:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Mini zabójca umysłów

Przypływ Many

Nie ma znaczenia

Wymiana życia

Głodny Pazur

Uderzenie Macką

Złowroga Klątwa

Nie ma znaczenia

Każde magiczne zwierzątko

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Konieczne jest, abyś ty prowadzić z Mana Surge, ponieważ jego potrójne użycie pokona Skritches. Gdy pojawi się Phantus, możesz przejść turę, a następnie użyć Wymiany Życia, aby uzyskać maksymalną wartość, a następnie sprowadzić Głodny Pazur (najpierw tutaj użyj Złowrogiej Klątwy), aby uporządkować walkę.

Najlepszy zespół mechaniczny

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie mechanicznego zwierzaka

Zespół typu mechanicznego, jak można się domyślić, obejmuje Tinytron jako twoje główne zwierzę domowe, ponieważ jest niesamowicie skuteczny w walce ze Skritchami. Co więcej, jest praktycznie zgodna z pierwotną, podstawową strategią do tee, ponieważ będziesz chciał zabrać Iron Starlette i Tranquil Mechanical Yeti jako swoje drugie dwa zwierzaki.

Żeby było jasne, tak naprawdę nie będziesz potrzebował trzeciego zwierzaka w tej bitwie, ponieważ Tinytron sam wyśle ​​Skritches, a twoja Żelazna Gwiazdka lub yeti wyślą Phantusa samodzielnie za pomocą Wezwania Błyskawicy / Działka Jonowego lub Wiatru- Kombinacje Up/Doładowanie.

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Tinytron

Nie ma znaczenia

Tarcza Błyskawicy

Tarcza ognia

Spokojny Mechaniczny Yeti

Nie ma znaczenia

Zadzwoń do Błyskawicy

Działo jonowe

Żelazna Gwiazda

Nakręcanie

Nie ma znaczenia

Super ładowanie

Najlepsza drużyna nieumarłych

World of Warcraft Bakhushek przeciwko drużynie nieumarłych zwierzaków

Podobnie jak w przypadku niektórych poprzednich drużyn, tak naprawdę potrzebujesz tylko dwóch nieumarłych zwierzaków, aby pokonać Bakhushek:

Nazwa zwierzaka

Zdolność pierwsza

Zdolność druga

Zdolność trzecia

Fragment Cierpienia

Duchowy Pocisk

Nie ma znaczenia

Wyczerpanie mocy

Toksyczny dym

Nie ma znaczenia

Toksyczny dym

Nie ma znaczenia

Dowolny nieumarły zwierzak

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Nie dotyczy

Fragment of Suffering może solo Skritches ponieważ jego umiejętności zadają dodatkowe obrażenia zwierzakom typu latającego. Tylko prowadzić za pomocą Drain Power, a następnie spamować Spiritfire Boltem. Będzie też mógł zadać dobre obrażenia Phantusowi, zanim umrze. Kiedy to się stanie, Blightbreath może oczyścić bitwę swoim Toksycznym Dymemktóra zadaje dodatkowe obrażenia zwierzakom typu bestia.

DALEJ: World Of Warcraft: Dragonflight — przewodnik po grze Terrible Three Pet BattleŹródło : https://www.thegamer.com/world-of-warcraft-wow-dragonflight-pett-battles-bakhushek-achievements-guide/