Jak zdobyć odznaki Timewarped w WoW Dragonflight?


Wędrówka w czasie Świat Warcrafta zazwyczaj oznacza cotygodniowe wydarzenie, podczas którego można przechodzić przez lochy z poprzednich rozszerzeń, zdobywać odznaki zakrzywione w czasie i dostosowywać się do aktualnych standardów. W sumie obecnie dostępnych jest sześć rozszerzeń do Timewalking –Płonąca Krucjata, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenororaz Legion.

Główną walutą używaną w Timewalking jest Timewarped Badge. Zwykle odznaki zakrzywione w czasie są używane do kupowania transmogów, wierzchowców i zabawek związanych z rozszerzeniem Timewalking, które jest obecnie w rotacji. Tak więc, na przykład, możesz dostać WoDtematyczne wierzchowce i zabawki z odznakami zakrzywionymi w czasie u wyznaczonego sprzedawcy na Draenorze.

Ponieważ odznaki zakrzywione w czasie odgrywają tak kluczową rolę w zdobywaniu elementów kosmetycznych związanych z dodatkami i innych elementów kolekcjonerskich, bardzo ważne jest, aby zrozumieć, jak je zdobyć i gdzie można je wydać.

Jak zdobyć odznaki Timewarped w WoW Dragonflight?

Jak już wspomnieliśmy, odznaka Timewarped jest główną walutą używaną podczas wydarzenia Timewalking. Zwykle można je wymienić na wierzchowce, zabawki i inne elementy kosmetyczne u sprzedawców Timewalking w stolicach. Jest więcej niż jeden sposób na zdobycie Odznak Zakrzywionego Czasu, a oto lista wszystkich możliwych sposobów ich zdobycia:

  • Zabicie bossa w lochach Timewalking – 5 odznak zakrzywionych w czasie
  • Zabicie bossa końcowego lochu Timewalking – 10 odznak Timewarped
  • Ukończenie losowego lochu Timewalking – 10 odznak zakrzywionych w czasie
  • Ukończenie lochu Timewalking, gdy Twoja rola jest gotowa do Call to Arms – 50 odznak zakrzywionych w czasie
  • Zadania związane z rozszerzeniem, takie jak Wirująca fiolka, Ukryta moneta, Lśniący kryształ, Tlący się żar lub Niestabilny pryzmat — 500 odznak zakrzywionych w czasie
  • Rocznicowe misje World of Warcraft, takie jak The Originals i A Time to Reflect
  • Zadania rajdowe, takie jak Wykryto zakłócenia: Czarna świątynia – 500 odznak zakrzywionych w czasie

Sprzedawcy Timewalking będą mieli rotacyjne towary w zależności od rozszerzenia Timewalking. Więc jeśli gonisz za określonym wierzchowcem lub zabawką, pamiętaj, aby go podnieść, zanim to konkretne wydarzenie Timewalking dobiegnie końca.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b5d3eaa0e0408bb6ebcd5f5e1611b2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-can-you-earn-timewarped-badges-in-wow-dragonflight&c=4235658838781481307&mkt=fr-fr