Jak zdobyć niezrównoważonego idola w sezonie odkryć WoW Classic

Klasyczny sezon odkryć World of Warcraft: wszystko, co musisz wiedzieć o Unbalanced Idol

Klasyczny sezon odkryć World of Warcraft napełnił oryginalne Azeroth nowymi mechanikami, przedmiotami i instancjami. Unbalanced Idol to jeden z tych nowych przedmiotów, które gracze Druidowie prawdopodobnie będą chcieli znaleźć. Dodanie run w fazie pierwszej zasadniczo zmieniło klasyczne klasy World of Warcraft, oferując nowe role i konfiguracje. Choć sam w sobie nie jest runą, Niezrównoważony Idol może poprowadzić cię do potężnej runy dla Dzikich Druidów. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, gdzie znaleźć ten przedmiot lub jak go użyć, oto, co musisz wiedzieć.

Gdzie znaleźć Unbalanced Idol w WoW SoD

Unbalanced Idol w World of Warcraft Classic Season of Discovery można zdobyć za zabicie wrogów: Moonrage Whitescalp i Moonrage Darkrunner w Silverpine Forest. Wrogów tych znajdziesz wzdłuż centralnej drogi biegnącej przez region, głównie w pobliżu Grobu. Te stworzenia Worgen można znaleźć na całym obszarze i mają one jedynie poziom 10-11, więc tych wrogów jest dość łatwo zabić. Nie zrażajcie się, jeśli nie zdobędziecie Unbalanced Idol od razu, bo zajęło mi to jakieś 30 minut, żeby go w końcu zdobyć.

Jak korzystać z niezbalansowanego idola w WoW SoD

Możesz użyć Unbalanced Idol, aby nauczyć się runy Lacerate w World of Warcraft Classic Season of Discovery. Aby uzyskać tę zdolność, musisz postępować zgodnie z instrukcjami na przedmiocie i zrównoważyć moce Księżyca, Szmaragdowego Snu i Natury. Można to zrobić, wykonując następujące czynności:

– Używaj Księżycowego Ognia, aż zdobędziesz pięć ładunków na Niezrównoważonym Idolu. Nie masz gwarancji, że za każdy Księżycowy Ogień zostanie naładowany ładunek, więc musisz rzucać zaklęcie bez przerwy, aż zgromadzi się ich pięć.
– Rzucaj zaklęcia lecznicze na siebie lub innego gracza. Rób to, aż zdobędziesz pięć ładunków na Unbalanced Idol.
– Na koniec zbierz pięć ładunków Natury na Niezrównoważonym Idolu podczas transmutacji. Można przekształcić w dowolną formę.

Kiedy już zdobędziesz wszystkie pięć ładunków Księżyca, Szmaragdowego Snu i Natury, możesz w końcu nauczyć się Lacerate. Możesz także zachować Unbalanced Idol, chociaż po takim użyciu nie ma on wielu korzystnych efektów.

Źródło: dotesports.com