Jak zdobyć książkę umiejętności Ulepszona hart ducha w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć książkę umiejętności Zwiększenie Fortitude w WoW Classic Season of Discovery

Nie ma nic bardziej nudnego dla Kapłanów niż stosowanie wzmocnień Słowo Mocy: Wytrwałość dla wszystkich członków drużyny w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft. Na szczęście możesz zdobyć księgę umiejętności Zwiększenie hartu ducha, która znacznie obniża koszt many i zwiększa czas trwania. Gdy zdobędziesz Zwiększoną Wytrwałość, możesz rzucać wzmocnienia Wytrzymałości na swoich sojuszników za 50% mniej many. To również trwa godzinę. Jest to ogromna poprawa jakości życia Kapłanów, zarówno w scenariuszach PvE, jak i PvP, gdy mają rozpocząć bieg lub gdy się odradzają. Zamiast nakładać wzmocnienia i pić wodę dwa lub trzy razy, Kapłani mogą szybko zastosować wzmocnienia i od razu wskoczyć do walki.

Gdzie zdobyć książkę umiejętności Zwiększenie Fortitude w WoW Classic Season of Discovery

Książka umiejętności Zwiększenie hartu ducha to przedmiot, który można znaleźć w Szkarłatnym Klasztorze. Można go zdobyć, upuszczając go z wrogów w czterech skrzydłach Szkarłatnego Klasztoru – Placu, Bibliotece i Zbrojowni. Według Wowheada może wypaść z Przesłuchującego Vishasa na Placu, a gracze zgłaszali, że widzieli go u Handlarza Psów Lokseya w Bibliotece i od Heroda w Zbrojowni.

Po zebraniu Zwoju Zwiększenia Wytrwałości kliknij prawym przyciskiem myszy przedmiot w ekwipunku. Pamiętaj, że jest to zdolność pasywna i nie ma nic wspólnego z Twoimi Runami. Jest to po prostu zmiana jakości życia, mająca na celu zmniejszenie kosztu many Power Word: Fortitude i wydłużenie czasu trwania, abyś nie musiał często odrzucać swoich sojuszników i wydawać zbyt dużo many. Kapłani zyskują także zdolność Shadowfiend, która pomaga w regeneracji many.

Źródło: www.bing.com