Jak zdobyć Krętego Slitherdrake’a w World of Warcraft – Poradnik

Jak zdobyć Krętego Slitherdrake’a w World of Warcraft

Dragonriding to jeden z najlepszych nowych dodatków World of Warcraft: Dragonflight. To świeże podejście do latających wierzchowców sprawia, że ​​szybowanie po całym świecie to pestka. Jednak tylko cztery różne smocze wierzchowce zostały wprowadzone wraz z rozszerzeniem. W łatce 10.1 – Embers of Neltharion Blizzard dodał kilka dodatkowych nagród, w tym nowego smoczego wierzchowca do zebrania, zwanego Krętym Slitherdrake. Oto wszystko, co wiesz o tym, jak zdobyć Winding Slitherdrake World of Warcraft: Dragonflight.

Kręty Slitherdrake w Świat Warcrafta

Kręty Slitherdrake to nagroda z kampanii Patch 10.1 Embers of Neltharion. W szczególności będziesz chciał ukończyć rozdział piąty – Inherited Sin, aby dodać tego nowego smoczego wierzchowca do swojej kolekcji.

Timegating

Blizzard słynie jednak z timegatingu. Rozdział piąty kampanii Embers of Neltharion zostanie odblokowany dopiero w drugim tygodniu aktualizacji 10.1. Z tego powodu być może będziesz musiał trochę poczekać, zanim będziesz mógł zdobyć Winding Slitherdrake. Musisz najpierw ukończyć dostępne cztery rozdziały kampanii, zanim będziesz mógł przejść do rozdziału piątego.

Jak zdobyć Krętego Slitherdrake’a

Kiedy Inherited Sin stanie się dostępny, wszystko, co musisz zrobić, to odebrać zadanie od Ebyssian na szczycie Siedziby Aspektów. Następnie podążaj za łańcuchem zadań do Jaskini Zaralek, aż dotrzesz do Slitherdrake Roost. Dowiesz się, że niektórzy lojaliści Neltharion polują na tutejsze stwory, a po wyeliminowaniu zagrożenia i ukończeniu rozdziału otrzymasz wierzchowca Winding Slitherdrake.

Winding Slitherdrake

Winding Slitherdrake to wyjątkowy smoczy wierzchowiec, którego nigdy wcześniej nie widziano w grze. Jest luźno oparty na wężach z chmur Mgły Pandarii.

Źródło: https://thenerdstash.com/how-to-get-the-winding-slitherdrake-in-wow-dragonflight/.