Jak zdobyć Kharnalexa, pierwszą laskę przywoływacza światła w WoW: Dragonflight


Jest tylko kilka pozycji World of Warcraft: Dragonflight które są obowiązkowe dla niektórych specyfikacji i klas. Przedmioty te prawie zawsze podniosą twoją postać ze średniej do ponadprzeciętnej.

Jeśli przedmiot może być używany tylko przez twoją klasę, prawdopodobnie pojawi się zachęta, aby go użyć. Najnowsza klasa w grze, Evoker, ma szczególnie silny przedmiot specyficzny dla tej klasy, który osobiście czeka na nich w najeździe Vault of the Incarnates: Kharnalex, First Light.

Kharnalex to kostur przeznaczony wyłącznie dla Przywoływaczy, który będzie najlepszą bronią dla wszystkich graczy tej klasy, głównie dlatego, że dodatkowa umiejętność, którą Kharnalex daje Przywoływaczom, jest korzystna zarówno dla Zniszczenia (DPS), jak i Ochrony (Uzdrowiciel). Przywoływacze. Kostur ma wbudowaną zdolność, która zadaje przeciwnikowi ogromne obrażenia magiczne, jednocześnie korzystając ze statystyki mistrzostwa przywoływacza. Zasadniczo Kharnalex dodaje dodatkowy czas odnowienia DPS do twojej rotacji, dzięki czemu jest niezbędny dla każdego Zaklinacza, który szuka kompletnej konfiguracji.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu u wszystkich przywoływaczy, Kharnalex, Pierwsza Światłość jest z pewnością najlepszą laską, z której może korzystać twoja nowo stworzona postać Dracthyra Smocze stado sezon pierwszy. Oto jak zdobyć Kharnalex, Pierwsze Światło dla siebie.

Jaka jest częstotliwość wypadania Kharnalex, Pierwszego Światła?

Kharnalex jest najbardziej bezpośrednio dostępny z Vault of the Incarnates. Będziesz musiał pokonać siódmego bossa rajdu, Broodkeeper Diurna, aby mieć szansę na splądrowanie laski. Niestety, wskaźnik wypadania lasek jest dość niski, więc prawdopodobnie będziesz musiał wielokrotnie walczyć z bossem, zanim Kharnalex trafi w twoje ręce. Kostur będzie miał jednak większą szansę na pojawienie się w zależności od tego, ilu Evokerów jest obecnych w twojej grupie rajdowej.

Kharnalex można również zdobyć w Wielkiej Krypcie. Powinieneś co tydzień pokonywać sześciu bossów z najazdu Vault of the Incarnates, aby odblokować wszystkie trzy potencjalne miejsca w Wielkiej Krypcie, w których może pojawić się Kharnalex.

Powiązane: Wszystkie lokalizacje sprzedawców Timewalking w Świat Warcrafta

Możesz także otrzymać Kharnalex z cotygodniowej skrzyni, która wypada, gdy aktywne jest dodatkowe wydarzenie w lochu. Te wydarzenia bonusowe mogą obejmować wydarzenia Timewalking i Smocze stado imprezy w lochach. Ukończenie Timewalking i Smocze stado Wydarzenia w lochach, gdy się pojawią, pozostawią skrzynię zawierającą element wyposażenia Vault of the Incarnates na poziomie trudności odpowiednio Normalnym lub Heroicznym.

Ponieważ Kharnalex wypada z jednego z ostatnich bossów w Vault of the Incarnates, będzie wypadał na wyższym poziomie przedmiotu niż inne elementy wyposażenia, które można znaleźć wcześniej w rajdzie. Na przykład na heroicznym poziomie trudności Kharnalex spada na poziomie przedmiotu 411, podczas gdy większość innych elementów wyposażenia w rajdzie wypada na poziomie 402.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640669a610914fe79af3a85c6802a55a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-kharnalex-the-first-light-evoker-staff-in-wow-dragonflight&c=10830830827321122783&mkt=fr-fr