Jak zdobyć Karmazynowego Smoka Gladiatora w World of Warcraft Dragonflight


Nic dziwnego, że ludzie grają w World of Warcraft od dwóch dekad. Oczywiście chodzi o zbieranie wierzchowców. Darmowe wierzchowce, wierzchowce premium, wierzchowce rajdowe, wierzchowce PvP i wiele więcej! Jednym wierzchowcem, który robi fale, jest Crimson Gladiator’s Drake. Należy jednak ostrzec graczy. Dodanie tego do swojej kolekcji nie będzie łatwym zadaniem.

Skąd wziąć WoW Dragonflight Crimson Gladiator’s Drake

Karmazynowy smok gladiatora jest nagrodą za ukończenie Gladiator: Dragonflight sezon 1 osiągnięcie. To zadanie wymaga od graczy wygrania 50 meczów 3 na 3 w randze Elite podczas pierwszego sezonu Dragonflight. Należy zauważyć, że oprócz zwykłego wierzchowca gracze otrzymują również wierzchowca Highland Drake: Wcielenie Karmazynowego Gladiatora co pozwoli im przekształcić Highland Drake w wierzchowca gladiatora.

Związane z: Jak zdobyć wierzchowca Raging Magmamoth w World of Warcraft Dragonflight

To z pewnością imponujący wierzchowiec, a dodatkowy bonus w postaci możliwości używania go w każdym obszarze, zarówno starym, jak i nowym, z pewnością stawia go na szczycie w porównaniu z innymi nagrodami za wierzchowce w Dragonflight. To powiedziawszy, osiągnięcie najwyższego poziomu, Elite, a następnie wygranie 50 gier nie będzie łatwym zadaniem. Tylko najbardziej zdeterminowani i chętni będą mieli zaszczyt zdobyć ten wierzchowiec.

Aby uzyskać więcej gadżetów World of Warcraft, sprawdź Jak zdobyć wierzchowca Hailstorm Armoredon w World of Warcraft Dragonflight w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b691bd8c69477b86994e6f7e35fa0c&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fhow-to-get-the-crimson-gladiators-drake-in-world-of-warcraft-dragonflight%2F&c=9988654742847702205&mkt=fr-fr