Jak zdobyć Jajo Ciemnego Murloka w Sezonie Odkryć WoW Classic

Nowe odkrycie w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft: tajemnicze jajo czarnego murloka

Sezon odkryć World of Warcraft Classic przynosi nowe, unikalne i nigdy wcześniej nie widziane przedmioty, takie jak Czarne Jajo Murloka. Talizman ten nie ma głównych statystyk, takich jak Intelekt czy Siła, ale po użyciu oferuje unikalny efekt: murlok podąża za tobą i zwiększa twoją ochronę przed Cieniem. Podobnie jak Pierścienie Wykrywania Prędkości Pływania i Wykrywania Ukrycia, Czarne Jajo Murloka jest przedmiotem niszowym i możesz znaleźć dla niego jeszcze większe zastosowanie w przyszłych aktualizacjach Sezonu Odkryć. Oto jak zdobyć jajo czarnego murloka w sezonie odkryć WoW Classic.

Błyskotka Czarnego Jajka Murloka wyjaśniona w Sezonie Odkryć WoW Classic

Czarne Jajo Murloka nie jest prostym przedmiotem, ale po użyciu zapewnia użytkownikowi efekt, który przywołuje NPC murloka, który podąża za tobą przez 30 minut i zwiększa twoją odporność na cień o pięć. Twój uroczy murlok nie może być celem i zniknie, jeśli wymienisz Jajo Czarnego Murloka na inny bibelot. Czas odnowienia tego błyskotki dzieli się także z innymi przedmiotami przywoławczymi, takimi jak Starożytny Grymuar Kamienia Narożnego i Księga Umarłych.

Przedmioty te przeznaczone są dla graczy na wysokim poziomie i nie musisz się o nie martwić, przynajmniej przez jedną, dwie kolejne fazy.

Jak zdobyć jajo czarnego murloka w sezonie odkryć WoW Classic

Jajo Czarnego Murloka upuszcza Gelihast. Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment. Jajo Czarnego Murloka upuszczane jest przez bossa murloków, Gelihasta, w Głębinach Czarnej Fathom. Według Wowhead szansa na wypadnięcie tego przedmiotu wynosi tylko 3,08 procent. Szansa na wypadnięcie łupów w Głębinach Blackfathom wynosi średnio 15 do 20 procent, a jajo czarnego murloka jest jednym z najrzadszych przedmiotów. Jest to przedmiot niszowy, głównie dlatego, że nie oferuje żadnych statystyk dotyczących mocy zaklęć ani obrażeń od ataku. Używałbym go w Głębinach Czarnej Fathom dla dodatkowej ochrony przed Cieniem lub w PvP przeciwko Kapłanom Cienia i Czarnoksiężnikom.

Źródło: www.bing.com