Jak zdobyć i zmaksymalizować premię Rozkosz Odkrywcy w Sezonie Odkryć WoW Classic

Nowy sezon odkryć World of Warcraft Classic Discovery, „Discoverer’s Delight”, oferuje 100% bonusu doświadczenia i wielu fanów zastanawia się, jak go zdobyć. Bonus ten będzie dostępny począwszy od cotygodniowego resetu, który miał miejsce 5 marca dla graczy z Ameryki Północnej i 6 marca dla graczy z regionu EMEA. Dotyczy tylko krain Sezonu Odkryć, a nie Klasycznej, Klasycznej Wrath of the Lich King lub Dragonflight. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym bonusie doświadczenia w Sezonie Odkryć WoW Classic.

Jak zdobyć bonus doświadczenia Discoverer’s Delight w WoW Classic Season of Discovery

Bonus doświadczenia Zachwyt Odkrywcy otrzymasz po zalogowaniu się do Sezonu Odkryć. Premia ta obowiązuje od poziomu pierwszego do poziomu 39 i zwiększa zdobyte doświadczenie o 100%, a zdobyte złoto o 300%. Jest automatycznie usuwany po osiągnięciu poziomu 40.

Ten bonus doświadczenia dotyczy wszystkich twoich postaci. Zrzut ekranu: Dot Esports Premia Zachwytu Odkrywcy dotyczy wszystkich postaci Sezonu Odkryć, niezależnie od ich poziomu.

Awansowanie możesz jeszcze bardziej przyspieszyć zdobywając doświadczenie podczas odpoczynku i korzystania ze śpiwora. Jeśli połączysz to wszystko, w mgnieniu oka powinieneś osiągnąć poziom 40. Speedrunnerom zazwyczaj osiągnięcie poziomu 40 zajmuje jeden dzień (bez premii doświadczenia), a jeśli zoptymalizujesz trasę zdobywania poziomów, możesz nawet osiągnąć maksymalny poziom w tym samym czasie lub nawet krótszym.

Jak usunąć bonus doświadczenia Discoverer’s Delight w WoW Classic Season of Discovery

Jeśli nadal chcesz zdobywać kolejne poziomy, ale nie chcesz wyprzedzić znajomych, możesz wyłączyć premię doświadczenia. Udaj się do karczmarza w dowolnej stolicy i porozmawiaj z nim, aby usunąć wzmocnienie. Nie zapomnij go ponownie aktywować, jeśli chcesz ponownie podwoić zdobyte doświadczenie.

Źródło: dotesports.com