Jak zdobyć garść płatków śniegu w World of Warcraft


Nadeszło Święto Zimowej Uczty Świat Warcrafta, wprowadzając do gry ograniczone czasowo osiągnięcia i przedmioty na okres świąteczny. Jednym z tych przedmiotów są Garść płatków śniegu, które są niezbędne do jednego z osiągnięć potrzebnych do ukończenia meta osiągnięcia „Merrymaker”.

Garść Płatków Śniegu może być użyta do stworzenia lokalnej burzy śnieżnej wokół celu, zasypując go płatkami śniegu.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Aby zdobyć garść płatków śniegu, udaj się do dowolnej gospody w Wow i podejdź do Zimowego Biesiadnika, gdy aktywne jest święto Zimowej Uczty. Użyj komendy /kiss na Zimowym Biesiadniku, aby otrzymać jeden z prezentów. Zimowi biesiadnicy mają szansę podarować ci trzy przedmioty: jemiołę, świeży ostrokrzew i garść płatków śniegu.

Powiązane: Jak zdobyć osiągnięcie Holiday Bromance w World of Warcraft

Możesz pocałować Zimowych Biesiadników tylko raz na godzinę, co oznacza, że ​​możesz zdobyć maksymalnie pięć Garści Płatków Śniegu co 60 minut. Jeśli zdobędziesz jemiołę lub świeżą ostrokrzew w wyniku interakcji z zimowym biesiadnikiem, będziesz musiał poczekać, aż debuff otrzymany za pocałunek jednego z nich wygaśnie po godzinie.

Jak zdobyć osiągnięcie Let It Snow w Wow

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Garść płatków śniegu jest wymagana do ukończenia osiągnięcia „Let It Snow”, do którego potrzeba 10 ładunków przedmiotu. Aby ukończyć osiągnięcie Let It Snow, musisz użyć Garści płatków śniegu na 10 różnych kombinacjach rasa/klasa, z których każda jest specyficzna dla Wow osiągnięcie.

Lista kombinacji ras/klas potrzebnych do osiągnięcia jest taka sama w obu wersjach Przymierza i Hordy.

  • Rycerz Śmierci Orków
  • Ludzki wojownik
  • Taureński Szaman
  • Druid nocnych elfów
  • Nieumarły łotrzyk
  • Łowca Trolli
  • Mag gnoma
  • Krasnoludzki Paladyn
  • Czarnoksiężnik krwawych elfów
  • Kapłan Draeneiów

Osiągnięcie jest najłatwiejsze do zdobycia w ustawieniach PvP, takich jak epickie pole bitwy. Znajdziesz tam graczy różnych ras i klas, a po pewnym czasie powinieneś wpaść na jedną z niezbędnych kombinacji do osiągnięcia.

Odkąd w 2008 roku powstało osiągnięcie Let It Snow, nie ma prądu Wow kombinacje rasa/klasa z Kataklizm rozszerzenia lub poza są wymienione.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639fd4032cc44109a0febbb522ca0432&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-a-handful-of-snowflakes-in-world-of-warcraft&c=13354647905555332927&mkt=fr-fr