Jak zdobyć emotkę Wow w Final Fantasy 14.

Final Fantasy 14: Polowanie na emotki

Final Fantasy 14, podobnie jak wiele gier MMORPG, jest pełne przedmiotów kolekcjonerskich i sposobów na personalizację postaci. Niezależnie od tego, czy są to wierzchowce, stwory czy sprzęt, gra jest wypełniona unikalnymi nagrodami rozmieszczonymi we wszystkich typach zawartości, zapewniając graczom o wszelkich skłonnościach wartościowe wysiłki. Jednym z rodzajów nagród do odblokowania, o których zbieraniu gracze mogą nie pomyśleć, są emotki, unikalne animacje, które pozwalają graczom wyrazić siebie poprzez swoją postać, niezależnie od tego, czy świętują swoje najnowsze osiągnięcie, czy opłakują niedawną porażkę.

Emotka Wow: Ekskluzywna nagroda w Final Fantasy 14

Wprowadzona w aktualizacji 6.25 emotka Wow jest doskonałym przykładem ekskluzywnej emotki dostępnej w rozszerzeniu Endwalker. Idealna animacja wyrażająca szczere uwielbienie lub dziecięcy zachwyt. Emotka Wow to nagroda, której początkujący kolekcjonerzy nie będą chcieli przegapić.

Jak odblokować emotkę Wow

Emotkę Wow można uzyskać z przedmiotu Etykieta w sali balowej – Dostateczne uznanie, zakupionego od Trisassanta w Starym Sharlayan (X:12, Y:13.3) za 9 Sil’dihn Potsherds, specjalnej waluty, którą można uzyskać wyłącznie w odpowiednim lochu, Sil’dihn Podziemia. Aby uzyskać dostęp do tego lochu, gracze będą musieli najpierw ukończyć zadanie głównego wątku fabularnego „Endwalker”, a następnie zadania poboczne „Nieparzysta robota” zlecone przez Osmona Staremu Sharlayanowi (X:12, Y:13.4), a następnie „Klucz to the Past” zaproponowany przez Shallow Moor obok niego.

Podziemia Sil’dihn to specjalny rodzaj lochów zwany Variant Dungeon, oferujący przygodę w trybie wyboru własnej przygody, pozwalając graczom wybrać własną ścieżkę przez instancyjny loch. Dodatkowo gracze będą mogli wejść w liczbie od jednego do czterech graczy, a poziom trudności lochu będzie dynamicznie dostosowywany w zależności od liczby obecnych graczy. Aby to zrobić, gracze będą mogli wybrać szereg umiejętności, które pomogą wypełnić rolę brakujących członków drużyny, takich jak Variant Rampart, aby zwiększyć obronę DPS lub uzdrowiciela, lub Variant Cure, aby wzmocnić zdolności lecznicze tanka lub DPS .

W miarę przechodzenia przez lochy gracze napotkają różnych bossów i minibossów, i choć konkretni bossowie i mechaniki będą się zmieniać w zależności od wybranej ścieżki, liczba Sil’dihn Potshrds nagradzanych za pokonanie każdego bossa lub minibossa pozostaje niezmienna to samo, pozwalając graczom eksperymentować z różnymi trasami lochów bez obawy, że zabraknie im potherdów. Każdy pokonany mini-boss odkrywa osobistą skrzynię, w której znajduje się jeden Sil’dihn Potshard, podczas gdy każdy pokonany ostatni boss odkrywa osobistą skrzynię, w której znajdują się dwa Sil’dihn Potsherd. W rezultacie gracze będą musieli ukończyć co najmniej trzy rundy, aby móc uzyskać etykietę sali balowej – duże uznanie i odblokować emotkę Wow.

Źródło: gamerant.com