Jak zdobyć Dream Brew w WoW Dragonflight

Dream Infusion w WoW Dragonflight, specjalna waluta

Łatki do World of Warcraft przyniosły zmiany w walucie w grze.W łatce 10.2 Blizzard Entertainment zmniejszyło liczbę dostępnych walut, ale nadal istnieją waluty takie jak Dream Infusion, które pozwalają zdobyć wierzchowca, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty. Napar Snów to specjalna waluta, którą będziesz zbierać w Szmaragdowym Śnie, aby kupować wierzchowce i zwierzaki od Elianny, NPC w okolicy. Zanim jednak zaczniesz zbierać Napary Snu i stworzenia ze Szmaragdowego Snu, musisz spełnić kilka wymagań.

Jak zdobyć Dream Infusion w WoW Dragonflight

Aby otrzymać Nasycenie Snów, musisz odblokować system Natchnienia Snów, osiągając piąty poziom Rozgłosu u Strażników Snów, ukończyć powyższe zadania i zebrać 7000 Energii Snu. Po zapełnieniu paska będziesz musiał ukończyć codzienną misję Napar Snów. Natchnienie snów otrzymasz także po osiągnięciu 18. poziomu sławy u Strażników snów.

Jak zdobyć Energię Snów w WoW Dragonflight

Istnieje kilka sposobów gromadzenia Energii Snu w celu uzyskania Naparów Snu. Ważne jest, aby pamiętać, że Energia Snu nie będzie dzielona pomiędzy twoimi postaciami i każda z nich będzie musiała szlifować osobno. Według testera PTR, oto wszystkie sposoby na zdobycie Dream Energy:

3500 punktów za otwarcie skrzyni reputacji Paragon, 1000/500/100 punktów za ukończenie cotygodniowych zadań, 500 punktów za ukończenie każdej głównej kampanii i jest kilka innych sposobów na zdobycie Energii Snów.

Lista wierzchowców i zwierzaków Natchnionych Snem w WoW Dragonflight

Dzięki systemowi Dream Infusion możesz zdobyć wersje Dream Infused wierzchowców i zwierzaków, które już posiadasz. Te wierzchowce i zwierzaki będą półprzezroczyste i świecą na zielono. Kupując ich edycję Dream Infused, nie stracisz swoich starych wierzchowców i zwierzaków, ale dodatkowo otrzymasz tego wierzchowca. Oto lista wszystkich wierzchowców i zwierzaków Natchnionych Snem:

Wierzchowce: Salatrancer, Stargrazer, Talont, Delugen, Imagiwing, Mammyth.

Zwierzęta: Snore, Dreamborne Scarab, Dreamhoof, Drowsey, Memorie, Reverie, Somnolet.

Gdzie znaleźć Eliannę w WoW Dragonflight

Eliannę można znaleźć w Szmaragdowym Śnie, w Obozie Centralnym, pod współrzędnymi 50.19, 61.83. Będzie obecna, nawet jeśli nie odblokowałeś funkcji Naparów Snów, ale interakcję z nią będziesz mógł rozpocząć dopiero po osiągnięciu co najmniej piątego poziomu Rozgłosu u Strażników Snów.

Źródło: dotesports.com