Jak zdobyć czip zwierzaka w WoW: Dragonflight » GossipChimp


Chip jest jednym z wielu nowych zwierzaków World of Warcraft: Dragonflight, najnowsze rozszerzenie wieloletniej kolekcji. Chip to rzadki zwierzak bojowy żywiołów, który można kupić od Yries Lightfingers w The Waking Shores. Chipa można nauczyć Ruchomych Piasków, Kamiennej Skóry, Kamiennej Gorączki, Życia Pijawek, Burzy Piaskowej i Obsydianowego Ugryzienia, co czyni go pomocnym w mechanicznych odmianach. Na maksymalnym etapie Chip ma 260 punktów tempa, 1481 punktów energii i 1481 punktów dobrego samopoczucia, co czyni go wartym kilku kolejnych kroków, aby go kupić.

EKRAN WIDEO DNIA

Fabuła „Przywrócony celWola powinna być spełniona jako pierwsza, aby mieć możliwość zakupu Chipa. Fabuła obejmuje ukończenie szeregu łatwych zadań skupiających się na przywróceniu czarnych smoków. Gracze pomogą Sabellianowi i Wrathionowi w wypełnianiu obowiązków związanych z wykluciem jaj czarnego smoka.

Powiązane: David Harbour & More Świętuj WoW: Dragonflight z prawdziwymi smokami

Osiągnięcie przywróconego celu w celu zdobycia żetonu w WoW: Dragonflight

Pierwsze zadania w Przywrócony cel ucieleśniać Spadkobierca oraz Pretendent do tronu. Oba zadania są łatwe do ukończenia dla graczy zaznajomionych ze światem Wow i jego rodzaj gry. Zadanie można odkryć, rozmawiając z Sabellionem i Wrathionem na Obsydianowy tron. Następnie gracze powinni wybrać smoka, który powinien przewodzić czarnemu stadu smoków. Niezależnie od tego, kogo wybiorą gracze, będą prowadzić korespondencję w tę iz powrotem z zupełnie innymi postaciami w cytadeli i ponownie zgłosić się do wybranego przez siebie smoczego wodza. Oba zadania wynagrodzą trochę złota i wiedzy za trudność. Później gracze zadowolą się grą Black Wagon Flight.

Podążając za parą smoków, udasz się do kolejnego zadania, Black Wagon Flight. Porozmawiaj z Sabellianem i eskortuj wózek z jajkami wzdłuż ścieżki, broniąc go przed przypadkowymi spotkaniami. Zadanie kończy się, gdy wóz staje w płomieniach, jednak Sabellian jest o krok do przodu w stosunku do swoich wrogów. Gracze będą wtedy chcieli przenieść się do Rubinowej Kaplicy Życia, aby ukończyć to zadanie i zdobyć trochę złota WoW: Dragonflight i ekspertyzy oraz dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z jajami.

Po rozpoczęciu kolejnego zadania, Ostatni Eggtender, Sabellian zapewnia wszystkich, że jaja są jednak bezpieczne, więc teraz gracze skierują się w kierunku lewej strony Rubinowej Kaplicy Życia, aby porozmawiać z Matką Elion. Następnie uczestnik pomoże Matce Elion przywrócić królestwo jaj czarnego smoka, zamiatając opadłe liście, wyrywając zarośnięte chwasty i ostrząc Rubinową Strażniczkę Świątyni. Wreszcie, po zaakceptowaniu nagród w postaci złota i wiedzy, gracze zadowolą się wyszukiwaniem Life-Binder na służbie.

Spotkaj się z Alexstraszą przy Rubinowym Kamieniu Zaprzysiężenia, aby zakończyć Life-Binder na służbie i zdobądź trochę złota, wiedzy i rubinu prezentu życia. Od Alexstraszy gracze mogą zadowolić się ostatecznym zadaniem Przywróconego celu, zwanym A Charge of Care. W przerywniku filmowym gracze będą świadkami, jak jaja czarnego smoka ponownie dołączają do basenów życia, po czym rozpoczynają poszukiwania w celu zdobycia nagród w WoW: Dragonflight skończyć Przywrócony cel.

Powiązane: WoW: Dragonflight – jak Zakazany zasięg wypada w porównaniu z innymi strefami startowymi

Gdy fabuła jest już ukończona, gracze mogą teraz kupować wybrane przez Yriesa Lightfingersa gadżety. Yries Lightfingers można znaleźć na Obsydianowym Tronie w Obsydianowej Cytadeli na balkonie po stronie tronu Wrathion. Na mapie w grze współrzędne to 26,4 i 55,4. Oprócz Chipa, Yries dodatkowo sprzedaje Czarnego Szpona, Uprząż Magmammotha, Annoy-o-Tron Gang, Skradziony Rakietowy Skok i Prototyp F. Chip można kupić za 3 Żywioły Natchnionej Krwi, dwa Pre-Sentient Rock Cluster i jeden Rock of Aegis .

Aby zdobyć Chip, gracze mogą chcieć uprawiać pewne zasoby, które można wymienić z Yries na zwierzaka. Skałę Egidy można wyhodować z elitarnych mobów o wartości 28,6, 57,6 na mapie w grze. Gracze, którzy występowali za pomocą różnych historii u boku różnych frakcji w grze Wow: Smocze stado mogli już zdobyć ten towar z ich zapasów z wcześniejszych zadań. Żywiołowa Krew może zostać odkryta podczas kończenia poszukiwań Tarjin’s Tales podczas zabijania Proto-Smoków i Proto-Smoków w The Waking Shores. Grod Starożytny może nawet typowo upuszczać krew nasyconą żywiołami. Pre-Sentient Rock Clusters są upuszczane przez Primal Terrasentry w Rubinowych Basenach Życia.

Gracze mogą przetestować dom aukcyjny, aby kupić Pre-Sentient Rock Cluster i Element-Infused Blood. Jednak uznanie Chipa może utrudnić jego poszukiwanie na rynku. Po zgromadzeniu potrzebnych gadżetów gracze mogli ponownie udać się do Yries Lightfingers z Obsydianowego Tronu, aby kupić Chip, jedną z wielu nowych rzeczy dostępnych w World of Warcraft: Dragonflight.

Więcej: WoW: Przebudowa systemu zawodów Dragonflight – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Uwaga redaktora: Kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa złożył przeciwko Activision Blizzard pozew, w którym zarzuca firmie nadużycia, dyskryminację i działania odwetowe wobec swoich żeńskich pracowników. Activision Blizzard odpiera zarzuty. Pełne szczegóły pozwu Activision Blizzard (ostrzeżenie dotyczące treści: gwałt, samobójstwo, znęcanie się, nękanie) są aktualizowane w miarę uzyskiwania nowych danych.

 • Świat Warcrafta
  Oryginalna data wydania:
  2004-11-23
  Franczyzowa:
  Warcraft
  Gatunek muzyczny:
  MMO
  Platforma:
  komputer
  ESRB:
  TŹródło : https://gossipchimp.com/how-to-get-chip-the-pet-in-wow-dragonflight/