Jak zdobyć atut siły „Przeciw żywiołom” w WoW Dragonflight przed patchem


Podczas drugiej fazy przedpremierowej aktualizacji World of Warcraft: Dragonflight jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, a jednym z nich jest udział w przedpremierowym wydarzeniu Primal Storms.

W takim przypadku gracze mogą nadrobić zaległości, przygotowując się przed kolejnym dodatkiem do World of Warcraft. Ponadto mogą nauczyć się kilku limitowanych gadżetów, takich jak pamiątka z niestabilnej konfluencji żywiołów, pierwsza w grze torba z odczynnikami, zwierzak pierwotnej burzy i nie tylko. Wśród nich jest także wyczyn siły „Przeciw żywiołom”.

To powiedziawszy, jak zdobyć atut siły „Przeciw żywiołom” w pre-łatce WoW Dragonflight.

Nie przegap: Odkryj najlepsze laptopy do gier Razer już teraz

Jak zdobyć atut siły „Przeciw żywiołom” w pre-łatce WoW Dragonflight.

Zdobycie atutu Siła „Przeciw żywiołom” jest dość łatwe, wszyscy gracze muszą wziąć udział w wydarzeniu poprzedzającym aktualizację Pierwotne burze (Rozpętana burza), a dokładniej zdjąć wszystkich bossów władców żywiołów, którzy pojawiają się podczas inwazji zwrotnica.

Źródło: Blizzard Entertainment

CEL: Pokonaj Władców Żywiołów, aby zdobyć atut Siły w walce z żywiołami

Istnieją cztery różne rodzaje inwazji, po jednej dla każdego żywiołu: Ogień, Ziemia, Woda i Powietrze. Każda z inwazji pojawia się w trzech różnych miejscach, na Pustkowiach, Północnych Pustkowiach i Kraterze Un’Goro, a każda z nich ma szefa władcy żywiołów — Władcę Duszącej Ziemi, Władcę Szalejącego Ognia, Władcę Nieokiełznanej Burzy i Władcę Lodu. Lodowy Pan. Gracze muszą tylko raz zabić i ukończyć każdą z inwazji.

Trampki

Aby zaznaczyć, czy gracz zakończył lub jest w trakcie inwazji, wszystko, co gracz musi zrobić, to poszukać paska u góry ekranu oznaczonego „Ochrona przed żywiołami”, który ogranicza się do 100. Po zabiciu prymalistów w obszar, gracze przyczyniają się do wypełnienia paska, po zapełnieniu 100, gracze mogą zabić bossa żywiołów.

Krótko mówiąc, udaj się na inwazję w dowolnym z wymienionych miejsc, weź udział w tej inwazji, pokonując prymalistów, a gdy pasek się zapełni, pokonaj pierwotnego władcę żywiołów. Warto zauważyć, że ci lordowie pojawiają się w odstępach 20-30 minut, co oznacza, że ​​pasek nie pojawi się od razu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowa reklama WoW Dragonflight pozwala graczom zdobyć własnego smokaŹródło : https://realsport101.com/wow/how-to-earn-the-against-the-elements-feat-of-strength-in-wow-dragonflight-pre-patch/