Jak zaprosić graczy do gildii w Warcraft Rumble

Jak dołączyć do imprezy w Warcraft Rumble

Warcraft Rumble umożliwia tworzenie gildii w celu gry z innymi graczami, ale instrukcje dotyczące dołączania znajomych nie są zbyt intuicyjne, a wielu graczy napotkało problemy podczas próby użycia tej funkcji. Fani Warcrafta mają teraz okazję cieszyć się światem Azeroth i mobami w inny sposób dzięki Warcraft Rumble. W tej darmowej grze strategicznej musisz bronić swojej bazy, przywołując różne rodzaje mobów, aby stawić czoła atakom wroga.

Jak zaprosić graczy do dołączenia do gildii w Wacraft Rumble

Aby odblokować gildie, musisz osiągnąć poziom 10. Nie możesz zapraszać znajomych do dołączenia do twojej gildii w Warcraft Rumble, ale oni mogą poprosić o dołączenie. Najpierw Ty i Twoi znajomi musicie odblokować funkcję gildii na poziomie 10, aby grać razem. Tworząc swoją gildię, możesz ją upublicznić lub udostępnić tylko na zaproszenie. Jedna z tych opcji będzie wymagać od znajomych wyszukania Twojej gildii. Jeśli wybierzesz ustawienie publiczne, Twoi znajomi będą mogli dołączyć do Twojej gildii bez żadnej zgody, ale istnieje ryzyko, że zrobią to również osoby, których nie znasz. Opcja tylko dla zaproszonych rozwiąże ten problem, ponieważ lider gildii będzie musiał zatwierdzić tych, którzy mogą dołączyć. Możesz zmienić typ gildii w dowolnym momencie. Tak więc jedną z opcji może być upublicznienie gildii do czasu, aż wszyscy Twoi znajomi dołączą, a później ustawienie jej jako dostępnej tylko dla zaproszonych.

Jak znaleźć gildie znajomych w Warcraft Rumble

Wielu graczy zgłosiło, że nie może znaleźć gildii swoich przyjaciół lub rodziny i odkryło kilka problemów z wyszukiwarką Warcraft Rumble. Jeśli inni gracze nie mogą znaleźć Twojej gildii lub Ty nie możesz znaleźć gildii, której szukasz, oto kilka rozwiązań, które możesz wypróbować:

1. Wybierz ten sam język pomiędzy graczami i gildią: Podczas tworzenia gildii wybrany język musi być taki sam dla graczy, których planujesz zaprosić. W przeciwnym razie gildia nie pojawi się na liście dla osób posługujących się językiem innym niż zdefiniowany w gildii.

2. Brak spacji między słowami: Jeśli nazwa gildii zawiera więcej niż jedno słowo, usunięcie spacji między słowami może sprawić, że gildia będzie widoczna. Niestety, nie możesz po prostu zmienić nazwy swojej gildii. Będziesz musiał go rozpuścić i utworzyć nowy, jeśli nazwałeś go inaczej niż pierwotnie zamierzałeś.

3. Nie zaczynaj nazwy od „The”: Rozpoczęcie nazwy gildii od „The” również wydaje się utrudniać znalezienie gildii. Jeśli tak jest w przypadku Twojej gildii, zalecamy jej rozwiązanie i zmianę nazwy.

Źródło: www.bing.com