Jak wykonać wierzchowca Mechano-Hog w grze WoW Wrath of the Lich King Classic


Oryginalny Gniew Króla Lisza rozszerzenie przyniosło wiele nowych funkcji do World of Warcraft których nigdy wcześniej nie widziano w grze. Chociaż do istniejących funkcji w grze wprowadzono wiele ulepszeń, w grze pojawiło się wiele nowych dodatków do już ustalonych elementów World of Warcraft.

Jednym z najczęstszych elementów gier MMORPG są wierzchowce. Wierzchowce są formą transportu w grach i mogą być zarówno żywymi stworzeniami, jak i nieożywionymi przedmiotami. Wierzchowce mogą być różne, od zwierząt domowych, na których możesz jeździć, gdy cię niosą, po nowoczesne pojazdy mechaniczne, które przybierają postać motocykli. Mogą być również mistycznymi przedmiotami, takimi jak latające dywany, różnorodność wierzchowców w World of Warcraft jest dość zróżnicowana.

Dzisiaj oświetlimy reflektorem Mechano-Hog, dziwacznie wyglądający wierzchowiec w Gniew Króla Lisza. Opowiemy o czym jest wierzchowiec i jak go wykonać.

Jak wytworzyć Mechano-Hog w Gniew Króla Lisza Klasyczny

Zdjęcie przez Blizzard

Uchwyt Mechano-Hog ma postać nowoczesnego motocykla, na którym możesz jeździć z przyczepką, która może przewozić sojusznika wraz z jeźdźcem. Jest to wierzchowiec przeznaczony wyłącznie dla Hordy, który może wytworzyć Inżynierowie z Northrend. Zastrzeżeniem jest to, że korzystanie z niego nie wymaga umiejętności inżynieryjnych.

Gdy przejdziesz wystarczająco dużo w grze, automatycznie otrzymasz odmianę Sojuszu Mechano-Hog, która nazywa się Chopper Mekgineer. Zdobycie dowolnej wersji wierzchowca zapewnia osiągnięcie „Get to the Choppal”.

Jeśli masz zamiar zdobyć ten pojazd, będziesz potrzebować wielu różnych materiałów, aby go wytworzyć. Istnieje również kilka innych warunków wstępnych, które musisz spełnić, zanim będziesz mógł zacząć go tworzyć. Po pierwsze, będziesz potrzebować Northrend Engineering, aby osiągnąć poziom 75, co może trochę potrwać. Poza tym, aby nawet kupić ten przepis, musisz być Wywyższony w Ekspedycji Hordy.

Gdy już spełnisz te kryteria, nadszedł czas na zdobycie materiałów. Niektóre z nich są dość trudne do napotkania.

  • Dwa arktyczne futra
  • Jedna rura wydechowa platerowana pierwiastkiem
  • Osiem obrobionych przez gobliny tłoków
  • 40 garści kobaltowych bełtów
  • Uratowane części żelaznego golema
  • 12 sztabek ze stali tytanowej

Ostatnią rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że chociaż większość z tych części jest trudna do zdobycia, niektóre z nich są łatwiejsze do zdobycia. Odzyskane części żelaznego golema, obrobiony przez gobliny tłok i elementy rury wydechowej pokrytej pierwiastkiem można kupić u sprzedawców lub odzyskać od mechanicznych bossów Ulduaru.

Po zebraniu tych materiałów stwórz wierzchowca, który będzie twój.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633453acd5fb4a35aba24c0c28c505c5&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-craft-the-mechano-hog-mount-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=1721699887741243699&mkt=fr-fr