Jak wezwać Bezgłowego Jeźdźca w WoW Classic TBC


Hallow’s End jest oficjalnie w Azeroth w Klasyka World of Warcraft, i dla Płonąca Krucjata gracze, w końcu nadszedł czas, aby zmierzyć się z Bezgłowym Jeźdźcem.

Gracze mogą przyzwać Bezgłowego Jeźdźca raz dziennie. Oznacza to, że w pełnej grupie pięciu graczy każdy może przywołać jeźdźca, co daje łącznie pięć możliwości zdobycia wyjątkowych sezonowych łupów.

Wraz z trzema różnymi pierścieniami jeździec upuszcza hełm, miecz z aktywną umiejętnością, która przywołuje Dyniowych Żołnierzy i inne gadżety. Niektóre z bardziej aromatycznych rzeczy, które możesz zdobyć, zabijając jeźdźca, to magiczne wierzchowce na miotły, które mają ograniczoną żywotność, zwierzaka Sinister Squashling i obciążoną zabawkę Jack-o’-Lantern.

Aby mieć szansę na zdobycie tego łupu, musisz zebrać grupę pięciu graczy na poziomie 65 lub wyższym i udać się do instancji Graveyard w Szkarłatnym Klasztorze. Loch znajduje się w północno-wschodniej części Polan Tirisfal, strefy kontrolowanej przez Hordę.

Po wejściu do instancji powinieneś zobaczyć „Dyniową kapliczkę”, która oferuje codzienną misję „Wezwij Bezgłowego Jeźdźca”. Zaakceptowanie zadania da ci „Ponurą świecę”.

Zanieś tę świecę do „Luźno obróconej gleby” na cmentarzu i kliknij stos. Przywoła Bezgłowego Jeźdźca.

Boss ma nieco ponad 100 000 punktów zdrowia, więc grupa pięciu nastawionych graczy nie powinna mieć zbyt wiele czasu na zabicie go.

Ponownie upewnij się, że wszyscy w twojej grupie odbierają codzienną misję. Każdy z was będzie mógł wezwać jeźdźca. Otrzymywanie pięciu szans na zdobycie każdego dnia zwiększa prawdopodobieństwo powrotu do domu z łupem, po który przyszedłeś.

Wydarzenie kończy się 1 listopada, dając graczom dwa pełne tygodnie codziennych resetów, aby spróbować zdobyć pierścienie, zabawki, wierzchowce i inne przedmioty dla jeźdźców.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D438769890004EDBA6767D295E0FC728&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fhow-to-summon-the-headless-horseman-in-wow-classic-tbc&c=10371781483253928875&mkt=fr-fr