Jak uzyskać dostęp do Trial Of Flood i Trial Of Elements w WoW: Dragonflight


W grze pojawiło się wiele nowych rzadkich i elitarnych postaci World of Warcraft: Smoczy lot które pomagają nowym i starym graczom przygotować się. Obejmuje to Próbę Żywiołów i Próbę Potopu. W tym przewodniku dowiesz się, gdzie znaleźć zarówno Próbę Żywiołów, jak i Próbę Powodzi.

Te dwa cotygodniowe wydarzenia są bardzo przydatne dla graczy, ponieważ mogą zapewnić sprzęt na wysokim poziomie przedmiotu, który może skalować się wyżej niż mityczne 0. Jeśli walczysz o zdobycie dobrego łupu, może to być opcja dla ciebie, gdy wyczerpałeś swój zapas inne opcje.

Są to również dobre opcje dla osób, które nie lubią szybkiego środowiska lochów Mythic+ i wolą angażować się w organizowanie wydarzeń w Overworld.

Bez zbędnych ceregieli, oto jak znaleźć Próbę Żywiołów i Próbę Powodzi World of Warcraft: Dragonflight.

Jak znaleźć próbę elementów

Jeśli masz problem ze znalezieniem Próby Żywiołów w Smocze stado, nie panikować. Jeśli ukończyłeś już kampanię obszaru Thaldraszus, możesz mieć problem z ponownym jej znalezieniem. Można jednak ponownie uzyskać do niego dostęp. Jeśli udasz się do Konflikt czasowykliknij złoty portal, aby uzyskać do niego dostęp.

Współrzędne tego wydarzenia to 27,26 w prymalistycznej przyszłości. Jak dotąd wydaje się, że licznik czasu odrodzenia wynosi od 1 do 2 godzin. Chcesz pokonać terocyt aby móc zdobyć łup.

Obecnie poziom przedmiotu w łupach wzrasta do 379.

Jak znaleźć próbę potopu

Aby znaleźć Próbę Potopu, musisz udać się na Równiny Ohn’ahran. Współrzędne tej lokalizacji to 56, 78,6. Wydaje się, że rzadkie przedmioty mają obecnie czas odrodzenia 1 do 2, ale może to ulec zmianie.

Aby zakwalifikować się do zdobycia łupów, musisz pokonać Wściekły torrent. Ponownie łup wzrasta do poziomu przedmiotu 379.

Masz to! W ten sposób znajdziesz i pokonasz zarówno Próbę Żywiołów, jak i Próbę Powodzi World of Warcraft: Dragonflight.

W innych wiadomościach, jak ewoluować Deino i Zweilous w Pokemon Scarlet i VioletŹródło : https://www.hitc.com/en-gb/2022/12/03/how-to-access-the-trial-of-flood-trial-of-elements-in-wow-dragonflight/