Jak usunąć ozdoby z wytworzonych przedmiotów w WoW: Dragonflight


W World of Warcraft: Dragonflight, wytwarzane przedmioty to jedne z najbardziej niezawodnych opcji zwiększania ogólnej przepustowości twojej postaci. Niezależnie od tego, czy chodzi o moc uzdrawiania, wytrzymałość czy surowe obrażenia, przedmioty wytwarzane i ulepszane za pomocą pierwotnych naparów mogą potencjalnie skalować się z siłą twojej postaci w miarę przechodzenia przez trudniejsze treści.

Częściej niż nie, wykonane przedmioty są tak mocne, jak są dzięki upiększeniom. Zdobienia nadają twoim przedmiotom wyjątkowy efekt, zwykle za pomocą odczynnika rzemieślniczego, który można kupić i sprzedać w domu aukcyjnym. W wielu przypadkach to z powodu tych ozdób niektóre potężne przedmioty są tak samo poszukiwane jak one.

Czasami jednak będziesz musiał zamienić ozdoby swoich przedmiotów, ponieważ istnieje limit liczby, jaką może mieć twoja postać. Ponieważ moc zdobionych przedmiotów może szybko zacząć się kumulować, jeśli masz ich wystarczająco dużo, Blizzard umieścił na nich twardy limit dwóch. Jeśli spróbujesz wyposażyć trzeci przedmiot w ozdobę, gra uniemożliwi ci to i będziesz musiał dostosować wyposażenie swojej postaci.

Oto jak usuwać i zastępować ozdoby w WoW: Dragonflight.

Jak zastąpić zdobienie zleceniem przeróbki

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Jeśli masz przedmiot, który stworzyłeś z ozdobą, nie możesz po prostu złożyć zamówienia na ponowne wykonanie, aby przerobić przedmiot bez ozdób. Zamiast tego będziesz musiał wymienić swoją ozdobę na nową, nienaruszoną. Na szczęście określony odczynnik rzemieślniczy można kupić i umieścić w miejscu na ozdoby dowolnego zamówienia rzemieślniczego, które skutecznie usuwa istniejące wcześniej ozdoby z przedmiotu.

Odczynnik rzemieślniczy potrzebny do zastąpienia ozdoby taką, która przekracza limit, nazywa się „uniwersalnym proszkiem do ozdabiania Griftah”. Jest to opisane jako nadanie twojemu spreparowanemu sprzętowi „całkowicie niewidocznej, ale całkowicie realnej poprawy”.

Powiązane: Jak zdobyć ładunki Revival Catalyst w WoW: Dragonflight

Proszek Griftaha można kupić u Griftaha pod współrzędnymi [25, 53] w Obsydianowej Cytadeli w Budzących Brzegach. Po zakupie proszku wróć na rynek rzemieślników w Valdrakken, aby złożyć zamówienie na przeróbkę, ale pamiętaj, aby umieścić proszek Griftaha w slocie na ozdoby.

Na jakich przedmiotach można użyć uniwersalnego pudru upiększającego Griftah?

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Niektórych ozdób, takich jak na przykład Lariat Żywiołów i Płonąca Kaptur, nie można usunąć ozdób. Jedynym sposobem na obejście sztywnego limitu podczas zajmowania się takimi przedmiotami jest usunięcie ich i całkowite zastąpienie.

Na przykład, jeśli twoja postać trzyma wytworzoną broń z ozdobą Ozdoby Kłów, możesz złożyć zamówienie na przetworzenie tej samej broni, która zawiera uniwersalny proszek upiększający Griftaha. Kiedy twoje zamówienie zostanie skompletowane, przedmiot nie będzie już ozdabiany i będziesz mógł go wyposażyć razem z dwoma innymi ozdobnikami.

Zgodnie z ogólną zasadą, proszku Griftah’s Powder można używać tylko na przedmiotach, na których oryginalnie zastosowałeś zdobienie. Przedmioty, które zostały dostarczone z określonymi ozdobami, nie odczują efektów proszku Griftaha.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d6f39dd72a45ad9ce6e42477e8143c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-remove-embellishments-from-crafted-items-in-wow-dragonflight&c=15298447604812983114&mkt=fr-fr