Jak ulepszyć sprzęt Mythic+ w WoW: Dragonflight


Zdobycie sprzętu z końca lochu Mythic+ to jedno World of Warcraft: Dragonflightale ulepszenie go do pełnego potencjału to zupełnie inna sprawa.

Sprzęt zdobyty w lochach Mythic+ zachowuje się inaczej niż sprzęt zdobyty w innych aktywnościach w grze Świat Warcrafta ponieważ można go ulepszyć za Punkty Waleczności, które zdobywasz na koniec każdego przejścia lochów. Po każdym lochu można zdobyć do 200 Valor, z tygodniowym limitem 750 Valor nałożonym na graczy.

Najniższy możliwy poziom, na którym wypada sprzęt Mythic+, to poziom przedmiotu 376. Ten poziom wyposażenia spada na koniec drugiego poziomu lochów Mythic+ i jest klasyfikowany na poziomie ulepszenia 1 z 13. Sprzęt z lochów Mythic+ można skalować do poziomu przedmiotu 415, w zależności od tego, jak bardzo jest ulepszony. Każdy z 13 poziomów ulepszeń odpowiada trzem lub czterem poziomom przedmiotów na poziom ulepszeń.

Aby ulepszyć sprzęt Mythic+, musisz mieć punkty Waleczności do wydania oraz wystarczającą liczbę punktów Mythic+, aby zakwalifikować się do ulepszenia sprzętu. Aby w pełni ulepszyć element wyposażenia do poziomu przedmiotu 415, musisz mieć ocenę Mythic+ 2400 w Smocze stado sezon pierwszy.

Gdzie jest sprzedawca ulepszeń Mythic+ w WoW?

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Sprzęt Mythic+ można najwygodniej ulepszyć u określonego NPC w Valdrakken. Ulepszacz przedmiotów w Valdrakken jest znany jako Corxian i można go znaleźć we współrzędnych [45, 38] w Schronieniu Gladiatorów. Aby się tam dostać, udaj się do Obsydianowej Enklawy w Valdrakken, na zachód od Siedziby Aspektów.

Corxian to trzeci NPC od prawej wzdłuż tylnej ściany Schronienia Gladiatorów. Sprzedawców PvP, u których możesz wydać swoje ciężko zarobione punkty Podboju i Honoru, można również znaleźć w Schronieniu Gladiatorów.

Alternatywnie możesz ulepszyć sprzęt, który zarabiasz Smocze stado Lochy Mythic+ w Enklawie na Oribos. Jeśli nie masz ochoty na zmiany, Agresor Zo’dash w Krainy Cienia stolica ulepszy twój sprzęt dokładnie tak samo, jak robi to Corxian w Valdrakken.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639d1bc3e40c4beab12392a577a78f0a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-upgrade-mythic-gear-in-wow-dragonflight&c=6686840515623200020&mkt=fr-fr