Jak ulepszać pamiątki w World of Warcraft


Pamiątki są bardzo przydatnym sposobem na World of Warcraft graczy, aby osiągnąć maksymalną jakość życia podczas wyrównywania alternatywnych postaci.

Zamiast konieczności ciągłej wymiany sprzętu co kilka poziomów, pamiątki stają się silniejsze wraz z twoją postacią, gdy ją awansujesz, dzięki czemu możesz skupić się na wykonywaniu zadań i zdobywaniu poziomów zamiast uzbrajać się, zanim dojdziesz do zawartości końcowej gry.

Podczas gdy pamiątki będą naturalnie stawały się silniejsze w miarę zdobywania kolejnych poziomów, istnieje naturalny limit, do jakiego poziomu będą się zwiększać. Ale ten poziom można podnieść, ulepszając swoje pamiątki za pomocą przedmiotów, które można kupić od różnych sprzedawców w grze.

Pamiątkę można ulepszyć cztery razy. Po całkowitym ulepszeniu, każda postać na Twoim koncie, która może używać tego przedmiotu, będzie miała dostęp do w pełni wzmocnionej pamiątki.

Domyślnie pamiątki skalują się wraz z postacią do poziomu 28. Ale potem musisz ją ulepszyć, aby skala przedmiotu była jeszcze bardziej skalowana.

Istnieją dwa różne rodzaje ulepszeń, które można kupić na każdym poziomie ulepszeń dziedzictwa. Jeden może być użyty na broni rodzinnej. Drugi jest używany do drobiazgów, zbroi, tarcz i przedmiotów z drugiej ręki.

Oto lista wszystkich ulepszeń pamiątek w grze:

Zbroja

  • Skrzynia zbroi ze starożytnych pamiątek
  • Przestarzała obudowa zbroi na pamiątkę
  • Wyblakła obudowa zbroi na pamiątkę
  • Zahartowana w boju obudowa zbroi pamiątkowej

Broń

  • Pochwa ze starożytnych pamiątek
  • Przestarzała pochwa pamiątkowa
  • Zwietrzała pochwa pamiątkowa
  • Zaprawiona w bojach pochwa pamiątkowa

Żetony ulepszeń starożytnych pamiątek zwiększą skalę pamiątek do poziomu od 29 do 34. Przestarzałe ulepszenia zwiększą liczbę elementów do poziom 34 do 39, Weathered zwiększy je do 39 do 44, a zahartowany w bojach zwiększy ich do poziomu 44 do 49.

Aby ulepszyć swoją pamiątkę, wystarczy kliknąć element ulepszenia, aby go użyć, a następnie kliknąć pamiątkę, którą chcesz ulepszyć.

Wszystkie ulepszenia rodowe można kupić za złoto u Krom Stoutarm w Ironforge dla graczy Przymierza i Estelle Gendry w Orgrimmar dla Hordy. Gendry’ego można również znaleźć w Dzielnicy Łotrzyków w Undercity, jeśli jeszcze nie ukończyłeś Bitwa o AzerothWydarzenie Bitwa o Lordaeron.Source : https://dotesports.com/news/how-to-upgrade-heirlooms-in-world-of-warcraft