Jak ukończyć zadanie „Dobre rzeczy w dużych pudełkach” w WoW Dragonflight


Bez względu na to, czy szlifujecie Obsydianowy Przylądek Gniewem, czy gonicie za modyfikacjami czarnego smoka dosiadającego smoków, szlifowanie reputacji Gniewem i Sabellianem zawsze może się przydać Świat Warcrafta. Oprócz cotygodniowej misji Allegiance to One i następujących po niej tygodników, w Obsydianowej Cytadeli można wykonywać dodatkowe zadania codzienne, aby jeszcze szybciej zdobywać reputację.

Jednym z takich zadań jest Good Things in Large Boxes. Możesz odebrać tę misję WoW od Forgemaster Bazentusa w Obsydianowej Cytadeli po przyniesieniu mu Restored Obsidian Key. Ta misja polega na przeciągnięciu skrzyni do Forgemastera, a następnie jej otwarciu.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie dokładnie jest Bazentus, jak przeciągnąć skrzynię lub gdzie jest skrzynia, oto jak ukończyć zadanie Dobre rzeczy w dużych skrzyniach.

Jak ukończyć zadanie Good Things in Large Boxes w WoW Dragonflight?

Aby ukończyć Good Things in Large Boxes, musisz najpierw stanąć po stronie Wrathion lub Sabellian przez tydzień, lecąc do Obsydianowej Cytadeli i wykonując zadanie Wierność Jednemu. Następnie możesz zacząć zbierać trzy Key Framings i 30 Key Fragments, aby stworzyć Restored Obsidian Key.

Po zdobyciu Obsydianowego Klucza biegnij do Mistrza Kuźni Bazentusa na współrzędne 24,8 61,0 i oddaj klucz.

Następnie Forgemaster Bazentus zaoferuje ci zadanie Good Things in Large Boxes i poprosi o odnalezienie skrzyni o nazwie Earth-Warder’s Vault i przyniesienie jej do niego. Skrzynia znajduje się w podziemnym tunelu na współrzędnych 21.39 58.95. Wejście do tunelu znajduje się na współrzędnych 27.43 60.88. Po przejściu do skrzyni musisz ją kliknąć i przeciągnąć z powrotem do Forgemastera Bazentusa.

Uważaj na skrzynię, ponieważ może cię ogłuszyć, jeśli pójdziesz za szybko.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b555d61d8c48f38168a42c2bb6f051&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-complete-the-good-things-in-large-boxes-quest-in-wow-dragonflight&c=12533710873784979538&mkt=fr-fr