Jak ukończyć zadanie Beyond the Barrier w WoW Dragonflight


Znajdziesz go w The Waking Shores

World of Warcraft: Dragonflight jest pełen małych opcjonalnych zadań, które warto wykonać, co jest prawdopodobnie najlepszą częścią wielu gier RPG. na szczęście Smocze stadogłównym celem jest zatrzymanie się i powąchanie róż oraz zaangażowanie się w wiele tych małych rozrywek. Oto jak rozpocząć i zakończyć linię zadań Beyond the Barrier.

Krok pierwszy: zdobądź linię zadań od Elementalisty Taiyanga w Ruinach Skarbca Życia

Być może zadajesz sobie pytanie: jak w ogóle zacząć Beyond the Barrier. Cóż, to część serii zadań!

Wszystko rozpoczniesz w Ruinach Krypty Życia w The Waking Shores: pierwszym obszarze w Smocze stado ekspansja. NPC, z którym chcesz porozmawiać, to Elementalist Taiyang, który jest Pandarenem na współrzędnych 66, 58.

Pierwszym zadaniem w linii jest Odzyskanie miejsca wraz z Unearthed Troublemakers.

Krok drugi: Ukończ usuwanie witryn i odkryj wichrzycieli

Site Salvage można ukończyć tuż obok miejsca, w którym faktycznie go podnosisz. Znajdź odkrywców w wyznaczonym niebieskim obszarze na mapie i kliknij na nich, aby ich „uratować”. Łatwy. Twoim następnym krokiem jest zabicie 12 żywiołaków ziemi, które są zaśmiecone w okolicy (zarówno duże, jak i małe NPC są częścią zadania). Grupowanie wielu mniejszych żywiołaków pomoże ci szybciej ukończyć zadanie.

Stamtąd przejdziesz do Wzniosłych celów, Szybkich planów ognia i Destylowanego wysiłku, które są wybierane na 66,7, 56,2. Zabiorą cię na południowy wschód od Ruin Krypty Życia.

Krok trzeci: Ukończ pozostałe zadania, a następnie Beyond the Barrier

Zbieraj Fragmenty Pierwotnego Płomienia od prymalistów i żywiołaków do Planów Szybkiego Ognia (skoncentruj się na Popielnych Iskrach, aby szybciej zabijać), pokonaj wirujący tor przeszkód dla Wzniosłych Celów i przejdź przez wodospad na 71, 57, aby zlokalizować cel (żywiołak zwany Acequian) za destylowany wysiłek. Let’s Get Theoretical to proste jasne: wróć do 66,7, 56,2, uruchom zadanie i stań w małym kółku na ziemi (klikając monit, gdy się pojawi).

Po wykonaniu wyżej wymienionych zadań będziesz mógł odebrać Beyond the Barrier. Głównym celem jest tutaj walka z Discordant Watcher, wrogiem typu giganta. Unikaj awarii obwodu i przerywaj nieprawidłowo działającą barierę, a łatwo ją usuniesz.

Gdy już go pokonasz, kliknij wycieranie Fragmented Record i porozmawiaj z Elementalistą Taiyangiem (który wrócił na swoją pierwotną pozycję 66, 58). Jesteś skończony!

Chrisa Cartera

EIC, dyrektor ds. recenzji — Chris zafascynowany Destructoid od 2008 roku. W końcu zdecydował się zrobić kolejny krok, założyć konto i rozpocząć blogowanie w styczniu 2009 roku. Teraz jest pracownikiem!Źródło : https://www.destructoid.com/how-to-complete-the-beyond-the-barrier-quest-in-wow-dragonflight/