Jak ukończyć zadanie A Finishing Touch w WoW Dragonflight | Przewodnik po zadaniach Wykańczający dotyk


World of Warcraft Dragonflight przyniósł mnóstwo nowej zawartości do uwielbianej od wielu lat gry MMO Blizzarda, w tym nowe najazdy, lochy, strefy i setki nowych zadań na Smoczych Wyspach. Po wejściu do ostatniego regionu do zdobywania poziomów, gracze napotykają ogromne miasto Valdrakken, ojczyznę Smoczych Aspektów.

Podobnie jak w miastach takich jak Suramar czy Dalaran, to neutralne miasto zawiera wiele zadań, które nie wpływają na ogólną linię zadań dodatku i skupiają się na mieszkańcach samego miasta. „A Finishing Touch” jest jednym z tych zadań, ale przysporzyło graczom szczególnych problemów, ponieważ cel zadania jest dość nieuchwytny.

Jeśli utkniesz, próbując znaleźć Jimothy’ego Lewisa, aby ukończyć „A Finishing Touch”, nie szukaj dalej. To wszystko, co musisz wiedzieć o zadaniu w World of Warcraft Dragonflight.

Jak ukończyć zadanie A Finishing Touch w WoW Dragonflight

„A Finishing Touch” to misja zlecona przez Miguela Brighta w stolicy Thaldraszus, Valdrakken. W zadaniu Bright prosi gracza o odnalezienie jego byłego klienta, Jimothy’ego Lewisa, i przekonanie NPC, aby do niego wrócił. Jedynym problemem jest to, że obszar docelowy zadania jest dość duży i niewiele robi, aby zawęzić miejsce, w którym może przebywać Lewis.

przez Dot Esports

Jimothy Lewis to nieumarły męski NPC, który wędruje po rynku rzemieślnika. Kilkakrotne patrolowanie okolicy na grzbiecie smoka i poszukiwanie nieumarłej postaci prawdopodobnie wystarczy, by wykryć cel. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, gracze mogą go znaleźć pod jego dokładnymi współrzędnymi, 31.66.

Po znalezieniu Lewisa gracze muszą wejść w interakcję z NPC, aby z nim porozmawiać. Graczom zostanie przedstawionych kilka opcji mowy, z których każda ostatecznie doprowadzi Lewisa do powrotu do usług Miguela Brighta, więc nie ma niewłaściwej opcji. Po ukończeniu zadania gracze muszą tylko wrócić do Miguela Brighta, aby odebrać nagrodę.



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638fc44f7a37474988838608c1bedb3a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-complete-a-finishing-touch-quest-in-wow-dragonflight-guide&c=2856028123471556730&mkt=fr-fr