Jak ukończyć szarlatan i ataki w WoW: Dragonflight


Istnieje wiele zadań, które są ukryte do pewnego momentu World of Warcraft: Dragonflight. To jest jeden z nich. W tym poradniku podpowiemy jak ukończyć Quack i Attacks stado smoków.

Dla tych z was, którzy interesują się zarówno pętlami reputacji, jak i PvP, jest to zadanie skierowane właśnie do nich. Zadanie to wiąże się niestety z walką z kaczkami.

To zadanie jest dość krótkie i nie zajmie zbyt wiele czasu, ale musisz być przygotowany na rozlew krwi.

Jak ukończyć znachorów i ataki WoW: Dragonflight.

Ukończ szarlatan i ataki

Po ukończeniu tego zadania otrzymasz 100 punktów reputacji z Valdrakken Accord. Więc jeśli jesteś zaangażowany w szlifowanie reputacji, to jest coś dla Ciebie. Aby ukończyć to konkretne zadanie, musisz być w trybie wojny, w przeciwnym razie zadanie nie będzie dostępne. Ta misja pojawi się, gdy będziesz w Valdrakken i może zniknąć z mapy, gdy ją opuścisz. W tej chwili jest więc trochę trudno je znaleźć.

Musisz zabić około 7 graczy w PvP i ujarzmić 10 kaczek. Tak proste jak to! Jeśli jesteś trochę rozczarowany, możesz poprosić przyjaciół o pomoc w tym zadaniu, w przeciwnym razie zabicie graczy może zająć trochę więcej czasu, ale przynajmniej kaczki są dostępne i łatwe do zabicia.

W tej chwili zadanie może być w 100% zabugowane. Aby naprawić ten błąd, należy anulować umowę o reputację. To naprawi to i pozwoli ci ukończyć twoje światowe zadania. Dotyczy to wielu światowych zadań, które mają ten błąd i utknęły na 100%.

Powodzenia w PvP i bądź delikatny dla kaczek.

Z innych wiadomości: Kiedy odbędzie się zimowa wyprzedaż świąteczna Steam 2022? Data rozpoczęcia i dlaczego księżycowy nowy rok się nie wydarzy

https://www.hitc.com/en-gb/2022/12/20/how-to-complete-quacks-and-attacks-wow-dragonflight/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=how-to-complete-quacks -and-attacks-wow-dragonflight Jak ukończyć szarlatan i ataki w WoW: DragonflightŹródło : https://ustimespost.com/how-to-complete-quack-and-attacks-in-wow-dragonflight/