Jak ukończyć lochy Timewalking w WoW Dragonflight – Destructoid


To tak proste, jak ustawienie się w kolejce i zrobienie ich

Wędrujące w czasie lochy w Świat Warcrafta i ruletki w Final Fantasy XIV to wspaniały sposób na zachowanie aktualności starych treści. WoW Dragonflight przywraca system i tym razem wiąże się z nim kilka znaczących nagród. Oto jak znaleźć lochy Timewalking i związane z nimi cotygodniowe zadania.

Czym są lochy Timewalking?

Mówiąc najprościej, Timewalking to tryb, który pozwala graczom zmierzyć się z przeszłymi lochami, jednocześnie „skalując” graczy (pod względem mocy), aby zmusić ich do radzenia sobie z większą ilością mechaniki lochów, zamiast omijania ich sprzętem z wyższej półki.

Rozpoczął się w trakcie Władcy Draenoru rozszerzenie (które pasowało do całego motywu podróży w czasie) i utknęło.

Gdzie znaleźć lochy Timewalking i cotygodniową linię zadań Savage Path Through Time

Aby ustawić się w kolejce do lochów Timewalking w Smocze stadootwórz menu wyszukiwania grup (domyślnie „I”), a następnie przejdź do zwykłej zakładki wyszukiwania lochów i wybierz „losowe lochy Timewalking”.

Zanim cokolwiek zrobisz, upewnij się, że wybrałeś zadanie „Dzika droga przez czas” w Valdrakken, która jest cotygodniową aktywnością (ukończ 5/5 lochów Timewalking). NPC, z którym będziesz chciał porozmawiać, to Kazra (współrzędne 49, 60), Drakonid, który podnosi ciężary na placu w pobliżu fontanny. Otrzymasz z niego Cache of Vault Treasures, pośród zwykłych nagród.

Zrzut ekranu autorstwa Destructoid

Jak zdobyć Cache of Vault Treasures WoW Dragonflight

Ukończenie cotygodniowej misji zapewni ci zbiór skarbów skarbca, który „nagradza element wyposażenia za twoją specjalizację w łupach”.

Tłumaczenie: dostaniesz element wyposażenia z najazdu Vault of the Incarnates (bez wyposażenia wielopoziomowego).

Chrisa Cartera

EIC, dyrektor ds. recenzji — Chris zafascynowany Destructoid od 2008 roku. W końcu zdecydował się zrobić kolejny krok, założyć konto i rozpocząć blogowanie w styczniu 2009 roku. Teraz jest pracownikiem!Źródło : https://www.destructoid.com/how-to-complete-timewalking-dungeons-in-wow-dragonflight/