Jak ukończyć Cień jego skrzydeł w WoW Dragonflight


Przechodzenie przez nowy Świat Warcrafta rozszerzenie to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń w grze. Gracze mogą cieszyć się nowymi obszarami, nadążając za fabułą, ponieważ NPC wysyłają ich po całej mapie, aby wykonali różne zadania.

Jedno z zadań w Dragonbane Keep, The Shadow of His Wings, wymaga od graczy konfrontacji z Cynegothem Spaczonym.

Jak ukończyć The Shadow of His Wings w WoW Dragonflight

  • Podnieś Cień Jego Skrzydeł od Ayasanth.
  • Po zaakceptowaniu zadania na mapie zostanie zaznaczona pobliska jaskinia na zachodzie.
  • Udaj się do oznaczonej jaskini i wejdź do niej.
  • Oczyść moby i wejdź do jaskini, aby znaleźć Cynegotha ​​Spaczonego.
  • Pokonaj Cynegotha ​​Spaczonego w walce, aby ukończyć zadanie Cień Jego Skrzydeł.

Biorąc pod uwagę dużą pulę HP Cynegotha, zalecamy oczyszczenie jaskini w miarę zagłębiania się w nią. Chociaż możesz spróbować ominąć niektóre moby, pomyłka może przyciągnąć ich do twojej lokalizacji. W zależności od poziomu przedmiotu i wielkości drużyny może być konieczne wyodrębnienie większości celów, aby uniknąć przytłoczenia.

Po pokonaniu Cynegoth musisz wrócić do Ayasanth, aby odebrać nagrodę. Będziesz mógł wybrać między dwiema broniami jako nagrodę za zadanie, obok doświadczenia, złota i trochę reputacji. Jeśli spieszysz się do poziomu 70, ukończenie szybkich wyzwań, takich jak The Shadow of His Wings, będzie kluczem do zwiększenia twoich wrażeń.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63875b0220fa47378b31192da40ad812&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-complete-the-shadow-of-his-wings-in-wow-dragonflight&c=3435282197917454844&mkt=fr-fr