Jak ukończyć Argent Tournament w WoW Wrath of the Lich King Classic


World of Warcraft Gniew Króla Lisza rozpoczęła drugą fazę, w której gracze wracają na teren Argent Tournament. W Srebrnym Turnieju gracze próbują zdobyć przychylność swoich frakcji i samej Srebrnej Krucjaty, awansując z rangi Aspiranta do Krzyżowca.

Argent Tournament ma różne korzyści dla graczy. Codzienne misje na terenie turnieju zapewniają pokaźne złoto, doświadczenie i reputację w wybranym mieście. Awans do rangi Krzyżowca zapewnia również dostęp do cennego sprzętu. Istnieje również kilka trybów gry unikalnych dla Argent Tournament, w szczególności potyczki.

Cel przedostatniego wydarzenia w dodatku nie jest jasno określony za każdym razem, gdy po raz pierwszy wkroczysz do Argent Tournament, ponieważ tereny są otwarte z szeroką gamą zadań i możliwości, o których gracze mogą jeszcze nie wiedzieć. Jeśli chcesz zostać Srebrnym Krzyżowcem, musisz to zrobić.

Jak przebiega Argent Tournament Łał Pracuje

Podsumowując, gracze Argent Tournament muszą wykonywać codzienne zadania, aby podnieść swoją rangę i stać się przedstawicielem frakcji swojej postaci. Każda ranga odblokowuje nowy poziom zadań i nagród. Rangi to Aspirant, Valiant, Champion i Crusader.

Za każdym razem, gdy po raz pierwszy weźmiesz udział w Argent Tournament, gracze będą bez rangi. Aby zdobyć pierwszą rangę, Aspirant, gracze muszą porozmawiać z NPC Srebrnego Przymierza lub Sunreavera, w zależności od frakcji. Odtąd gracze będą musieli grindować 15 pieczęci aspiranta i ukończ ostatnią misję, aby awansować na Valiant.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Dot Esports

Po osiągnięciu Dzielny rangi, gracze będą musieli powtórzyć ten proces, aby osiągnąć tytuł Bohatera, tylko teraz wymagając od graczy zebrania 25 dzielnych pieczęci. The Mistrz ranga odblokowuje pierwszych ekskluzywnych sprzedawców dla graczy, a także daje dostęp do całej serii zadań Czarnego Rycerza.

Skok z Championa do Krzyżowiec jest niewątpliwie etapem, który wymaga najwięcej szlifowania. Aby osiągnąć tę rangę, gracze muszą osiągnąć rangę czempiona we wszystkich pięciu miastach w swojej frakcji. Na przykład, jeśli jesteś graczem Hordy, musisz wykonać powyższe kroki dla Orgrimmar, Darkspear, Undercity, Thunder Bluff i Silvermoon City. Gracze muszą również osiągnąć egzaltację w Argent Crusade, co można zrobić, wykonując zadania zarówno na terenach Argent Tournament, jak i wokół Icecrown.

Ukończenie tych kroków zapewni graczom osiągnięcie Exalted Argent Champion of the Alliance/Horde, a także tytuł Crusader. Ten ostatni poziom odblokowuje kilka nowych codziennych zadań, a także ważnych sprzedawców.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cb16258fc14598a43fa0e86c81bcf0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-complete-argent-tournament-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=11715574325961550891&mkt=fr-fr