Jak spersonalizować smoka w WoW Dragonflight – poradnik | Smocze Wyspy | Transformacja smoka | Rękopisy Drakewatchera

Jak dostosować smocze wierzchowce w WoW Dragonflight

Jeśli chcesz się wyróżnić w tłumie graczy na Smoczych Wyspach w World of Warcraft: Dragonflight, to spersonalizowanie swojego smoka jest świetnym sposobem. W tym przewodniku dowiesz się, jak stworzyć idealnego smoka, który uzupełni twoją transmogę i dopasuje się do twojej gildii.

Jak spersonalizować swojego smoka WoW Dragonflight

Aby spersonalizować swojego smoka w WoW Dragonflight, musisz odwiedzić Trybunę Transformacji. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na mównicę otworzy menu podobne do salonu fryzjerskiego i ekranu tworzenia postaci. Tutaj możesz spersonalizować dowolnego ze swoich smoczych wierzchowców według własnego uznania za pomocą odblokowanych lub zakupionych wyglądów.

Ponadto, możesz wyświetlić podgląd wyglądów, których jeszcze nie odblokowałeś na tym ekranie, najeżdżając na nie kursorem. Po wybraniu ulubionych kolorów, funkcji i dekoracji kliknij „Zaakceptuj zmiany”, aby zmienić wygląd swojego smoka przy następnym wezwaniu.

Gdzie znaleźć mównicę transformacji w WoW Dragonflight

Główna Trybuna Transformacji, z której korzystają gracze, znajduje się w Valdrakkenna okonie z widokiem na Rynek Rzemieślników. Dla użytkowników TomTom współrzędne to 25.02, 50.81.

Możesz znaleźć inne Trybuny Transformacji w następujących lokalizacjach:

  • Obserwatorium Skytop w Budzące się brzegi (74,58)
  • Widok na mglisty kanion w Rozpiętość Azure (63, 13)
  • Zasięg Rusza’thar w Równiny Ohn’ahran (84, 35)

Jak odblokować nowe opcje dostosowywania smoka w WoW Dragonflight

Możesz na stałe odblokować nowe sposoby dostosowywania swojego smoka w WoW Dragonflight, korzystając z Rękopisów Drakewatchera, które prawdopodobnie już odebrałeś podczas swoich przygód na Smoczych Wyspach. Rękopisy Drakewatchera można uzyskać z różnych źródeł, takich jak zadania, dropy z lochów i rajdów, osiągnięcia, rzadkie łupy elitarne i światowe, nagrody za misje i światowe wydarzenia.

Każda opcja dostosowywania jest jednak unikalna dla określonego gatunku smoka. Większość głównych opcji, takich jak kolory i zbroja, to do kupienia u handlarzy frakcji po osiągnięciu określonego poziomu sławy.

Epiczne jakości manuskrypty Drakewatchera znane są jako Pełne przemiany. Całkowicie odmieniają twojego smoka dzięki unikalnemu wyglądowi, a jego funkcji nie można indywidualnie dostosować. Przykładem jest Odnowiony Proto-Smok Pożeracz burzy transformacja, która ma niską szansę na wypadnięcie z bossa rajdu Raszageth.

Źródło: www.pcinvasion.com