Jak skutecznie hodować pierwotne ciernie niedźwiedzia w WoW Dragonflight

Pierwotne Kolce Niedźwiedzia to nowy składnik rzemieślniczy wprowadzony w World of Warcraft Dragonflight. W rzemiośle wykorzystuje się je głównie w przepisach kowalskich, ale co najważniejsze, są najbardziej przydatne jako waluta za kilka przedmiotów kosmetycznych, w tym Zwoje Smoczej Kawalerii i kosmetyczne elementy zbroi. Kolce Pierwotnego Niedźwiedzia są używane głównie jako waluta w wielu Zwojach Smoczej Kawalerii, które można kupić po osiągnięciu statusu Exalted u niektórych głównych frakcji na Smoczych Wyspach. Na przykład potrzebujesz Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia, aby kupić złotą i czarną zbroję, którą możesz kupić od stewardów Wrathion i Sabellian na Obsydianowym Tronie. Każdy z tych Zwojów Smoczego Czuwania wymaga sześciu Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia.

Używanie kolców Pierwotnego Niedźwiedzia w WoW Dragonflight

Możesz także użyć Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia jako waluty dla kilku zabawek i zwierząt domowych na Smoczych Wyspach. Tutaj możesz zebrać kolce pierwotnego niedźwiedzia w WoW Dragonflight. Najlepszym miejscem do zbierania kolców Pierwotnego Niedźwiedzia w WoW Dragonflight są niedźwiedzie na Smoczych Wyspach. Jeśli szukasz Pierwotnych Kolców Niedźwiedzia, zawsze powinieneś zabijać niedźwiedzie, gdy tylko je spotkasz. Jednak najlepszym miejscem do szybkiego i wydajnego ich zbioru jest Azure Span.

Najlepsze miejsce do hodowli pierwotnych kolców niedźwiedzia

Najbardziej zaludniony przez niedźwiedzie obszar Lazurowego Przęsła znajduje się w Górnych Krainach Mrozu, na południe od punktu lotu Tarczy Rhonina w pobliżu współrzędnych [63, 30]. Te niedźwiedzie, zwane niedźwiedziami Lodowej Skóry, są wszędzie na tym obszarze, a każdy z Krążących Mroźnych Skórek i Matriarchów Lodowej Skóry można zebrać w celu uzyskania Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia. Dodatkowo, jeśli jesteś dobrym specjalistą od skórowania, możesz oskórować każdego niedźwiedzia po zabiciu go, aby uzyskać Odporną Skórę.

Pierwotne kolce niedźwiedzia można efektywnie zbierać w północnej części Lazurowego Przęsła. W Zagłębieniu Paproci, w zachodniej części tego obszaru, żyje również wiele niedźwiedzi, więc jeśli potrzebujesz dodatkowej lokalizacji do zbioru Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia, możesz się tam również udać. Chociaż wartość Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia znacznie spadła od premiery Dragonflight w listopadzie 2022 r., nadal można zdobyć ich sporą ilość, jeśli zbierze się je masowo.

Źródło: www.bing.com