Jak rozpocząć linię zadań Shadowlands i dostać się na Oribos w World of Warcraft


Chwila Świat Warcrafta’S Krainy Cienia rozszerzenie może się skończyć, a baza graczy jest mocno zakorzeniona na Smoczych Wyspach, wciąż jest kilka powodów, aby wrócić do Shadowlands i nadrobić zaległości, które mogłeś przegapić. Jeśli chcesz ukończyć transmogę, poprawić reputację lub dodać starego wierzchowca z dodatku do swojej kolekcji, musisz upewnić się, że ukończyłeś Krainy Cienia misje wprowadzające.

Gracze nie mogą uzyskać dostępu do Krain Cienia (ani żadnych portali prowadzących do ich stolicy, Oribos), chyba że ukończyli wstępne misje rozszerzenia. Na szczęście, jeśli chcesz odblokować strefy Shadowlands na alternatywnej postaci, będziesz mógł pominąć Krainy Cienia wprowadzenie i skieruj się w prawo na Oribos. Nadal będziesz musiał wybrać krótki łańcuch zadań, który pozwoli ci to zrobić w stolicy twojej frakcji.

Oto jak rozpocząć Krainy Cienia główne zadanie i przedostań się na Oribos Świat Warcrafta.

Gdzie znaleźć Dariona Mograine’a i rozpocząć intro Shadowlands

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Gracze Przymierza mogą udać się bezpośrednio do Twierdzy Stormwind, gdzie Darion Mograine będzie czekał na ciebie, aby dać ci zadanie „Krainy Cienia: Mrożące krew w żyłach wezwanie”, podczas gdy gracze Hordy będą mogli odebrać zadanie od Mograine poza Grommash Hold w Orgimmar’s Valley of Wytrzymałość.

Po zaakceptowaniu tego zadania będziesz mieć możliwość ponownego odtworzenia wprowadzenia do gry Krainy Cienia rozszerzenie, które ma miejsce w Paszczy, lub możesz udać się bezpośrednio na Oribos i całkowicie pominąć wprowadzenie, o ile ukończyłeś już zadanie na innej postaci. Zalecamy pominięcie wprowadzenia, jeśli już to zrobiłeś, ponieważ doświadczenie, które daje, nie wystarcza, aby uzasadnić inwestycję czasową związaną z nim podczas wyrównywania. Jeśli nie zrobiłeś Krainy Cienia zadań wprowadzających na żadnej ze swoich postaci, nie będziesz mieć dostępu do pominięcia.

Powiązany: Która oś czasu Chromie jest najszybsza do wyrównania Świat Warcrafta?

Jeśli awansujesz świeżą postać, zawsze możesz udać się do Chromie w Stormwind lub ambasadzie Orgrimmaru (w zależności od frakcji) i wybrać „Królestwa śmierci” jako oś czasu, której chcesz doświadczyć podczas zdobywania poziomów.

Po osiągnięciu maksymalnego poziomu i zakończeniu procesu zdobywania poziomów zawsze będziesz mógł wrócić do Shadowlands, zakładając, że odblokowałeś portale do Oribos za pomocą wprowadzającej linii zadań rozszerzenia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6406e833dccb4169a5692a3433be8869&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-start-the-shadowlands-questline-and-get-to-oribos-in-world-of-warcraft&c=8069316814077022493&mkt=fr-fr