World of Warcraft: Dragonflight 10.1 – Jak zacząć Keeper of the Ossuarium?

Nadszedł kolejny etap historii World of Warcraft: Dragonflight 10.1

W ramach tego etapu gracze sprzątają Ukryte Ossuarium. Jak rozpocząć grę w Keeper of the Ossuarium w Dragonflight?

Gdzie zacząć Keeper of the Ossuarium w Dragonflight?

Aby rozpocząć to zadanie, musisz udać się do Siedziby Aspektów w Valdrakken i porozmawiać z Kalecgosem. Powinno to być całkiem proste, jeśli wszystko działa poprawnie.

Następnie polecisz do Veiled Ossuarium i wykonasz mały łańcuch zadań, w którym przez chwilę grasz w wersję Katamari Damacy z WoW. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to nic skomplikowanego, ale gracze mają problemy z błędami. Jeśli jesteś jednym z tych graczy, mamy kilka potencjalnych poprawek, które powinieneś wypróbować.

Jak naprawić błąd w zadaniu Keeper of the Ossuarium w WoW?

Jeśli zadanie nie pojawia się w Valdrakken, a wykonałeś poprzednie zadania fabularne prowadzące do tego punktu, jest kilka rzeczy, których możesz spróbować. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to po prostu ponownie załadować klienta World of Warcraft i sprawdzić, czy to naprawi błąd. Dla wielu graczy to właśnie zadziałało.

Jeden z graczy zgłosił na forach Blizzarda, że zanim mógł wykonać to zadanie, musiał wykonać inne zadanie dla Alexstrazy w Tyrhold, więc może to być przyczyną zawieszania się, jeśli napotykasz problemy.

Blizzard stwierdził, że blokuje część głównej kampanii za zabiciem Scalecommander Sarkareth podczas nalotu na Aberrus, ale to nie powinno mieć wpływu na ukończenie tego początkowego zadania.

Więcej wiadomości i przewodników po World of Warcraft znajdziesz na stronie Pro Game Guides.


Źródło: Pro Game Guides.