Jak przygotować się do premiery World of Warcraft Dragonflight?


W ciągu trzech tygodni, World of Warcraft powita swoją dziewiątą ekspansję, Smocze stado. Najnowszy dodatek wprowadzi graczy na Wyspy Smoka, wprowadzi nową grywalną rasę i klasę — Dracthyr Evoker — i sprawi, że jego popularna mechanika latania stanie się na czele World of Warcraft doświadczenie. W międzyczasie gorliwi fani starają się wcześniej postawić na nogi swoich rówieśników Smocze stado uwalnia.


Przed oficjalną premierą Smocze stado Pre-patch wprowadził już kilka interesujących zmian, z którymi gracze muszą się zmierzyć. Nie tylko pojawiły się nowe kombinacje ras i klas, ale przed aktualizacją pojawiła się również garść opcji interfejsu użytkownika i ułatwień dostępu, które gracze powinni sprawdzić, zanim zaczną angażować się w swoje działania przed aktualizacją.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: World of Warcraft świętuje 18. rocznicę


Poziomowanie Altów to najcenniejsza inwestycja czasu graczy

Za wszystkie ciosy Krainy Cienia, jedną z zalet rozszerzenia jest to, że oferuje jedno z najszybszych doświadczeń związanych z poziomowaniem. W ciągu najbliższych trzech tygodni zwykli gracze będą mieli mnóstwo okazji, aby przyspieszyć swoje istniejące postacie alternatywne, a bardziej zagorzali gracze mogą nawet rozpocząć i wyrównać zupełnie nową postać. Z nadchodzącymi zmianami w World of Warcraftto sprzęt PvP, minęły czasy, w których alternatywne postacie były przestarzałe w scenariuszach PvP ze względu na ich stosunkowo słaby sprzęt. Teraz gracze mogą teoretycznie posiadać listę kombinacji klas i ras, które są mniej lub bardziej wzajemnie zamienne.

Nie tylko będzie Smocze stado wprowadzić ogromne zmiany do World of Warcraftsystemu PvP, ale doświadczenie PvE zostanie również uproszczone dzięki wprowadzeniu zwiększonego przyrostu Renown dla postaci altowych. Tak jak Krainy Cienia, Smocze stado System Renown będzie odgrywał kluczową rolę w rozwoju postaci, ale bonusy dostępne dla postaci alternatywnych będą znaczące, co powinno znacznie ograniczyć grind.

Gracze powinni skupić się na złocie, a nie na sprzęcie

w Smocze stado beta, World of Warcraft znacznie zwiększone zdrowie graczy i obrażenia potworów. Od dawna fani powinni potraktować to jako zwiastun nadchodzących zmian. Kiedy Smocze stado dropy, niegdyś BiS sprzęt, który gracze spędzili na zdobywaniu niezliczonych godzin, prawdopodobnie zostanie natychmiast przyćmiony nawet przez wstępny sprzęt do zadań dostępny w nowym rozszerzeniu. Teraz jest idealny czas na aukcję i sprzedaż tego ciężko zarobionego sprzętu. Podczas gdy sprzęt szybko stanie się przestarzały, złoto zarobione na jego sprzedaży może być przydatne do uzyskania przewagi podczas następnego rozszerzenia.

Wraz z nadchodzącymi zmianami w systemie zawodów w World of Warcraft, to także najlepszy czas, aby gracze mieli pod ręką gotówkę, aby zdobyć niezbędne materiały, odczynniki i plany, których mogą potrzebować do rozwoju. Kiedy Smocze stado premiery, ceny w domu aukcyjnym będą bardzo wysokie, ponieważ gracze są zajęci zdobywaniem poziomów i tylko ograniczona podaż nowego sprzętu trafia na rynek, ale gracze, którzy przygotowali się wcześniej, gromadząc złoto, będą dobrze przygotowani, aby skorzystać i zdobyć przewagę na konkursie.

To ostatnia szansa na pewne osiągnięcia

Ponieważ za tydzień rozpocznie się wydarzenie przedpremierowe Pierwotne Kamienie, czas pożegnać się z Krainy Cienia. Trudno powiedzieć z całą pewnością, że wszystkie osiągnięcia mogą stać się nieosiągalne, ponieważ mogą wystąpić niezamierzone konsekwencje zmiany dodatków, ale Blizzard już przygotował kilka tytułów i osiągnięć, które znikną na dobre. Większość z nich dotyczy zawartości lochów Mythic+, a także aren i Rated Battlegrounds, a gracze skoncentrowani na osiągnięciach mogą chcieć zrobić ostatnią szansę, aby je zdobyć.

Nawet jeśli mogą nie zostać wycofane podczas przejścia do: Smocze stadonadal może być opłacalne, aby gracze wrócili i zebrali wierzchowce w Krainy Cieniaponieważ jest mało prawdopodobne, że większość graczy będzie chciała spędzić na tym znaczną ilość czasu Krainy Cienia treść po Smocze stado krople.

World of Warcraft jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: Lista poziomów rozszerzenia World of WarcraftŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636c2a189b684d4fa93396c49cbc8d08&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fprepare-for-launch-world-of-warcraft-dragonflight-gold-leveling-alts%2F&c=7769814409955727532&mkt=fr-fr