Jak przerobić w WoW Dragonflight


Wraz z wydaniem Smocze stado 28 listopada, godz Świat Warcrafta społeczność dostała odświeżoną edycję zawodów. Nie szczędząc wysiłku i czasu, aby przerobić ten niesamowicie przestarzały system, twórcy wprowadzili mnóstwo nowych funkcji, o które prosili gracze. Tak więc teraz funkcje takie jak specjalizacje profesji, przerabianie i zlecenia rzemieślnicze są rzeczywistością, a nie tylko marzeniem.

Uwielbiany przez każdego członka Wow społeczności, przerabianie to cecha każdej profesji rzemieślniczej, która pozwala wytworzyć ten sam przedmiot bez konieczności ponownego używania tych samych materiałów. Zamiast tego będziesz potrzebować tylko przedmiotu, który chcesz przerobić, kilku podstawowych materiałów i charakteru rzemieślnika. Chociaż główną zaletą przerabiania sprzętu są zdecydowanie niższe koszty, przerabianie ma mnóstwo innych bonusów, takich jak zwiększenie poziomu przedmiotu, zmiana statystyk, poprawa jakości przedmiotu i dostosowanie Opcjonalnych Odczynników.

W tym artykule wyjaśnimy wszystkie możliwe sposoby przetworzenia przedmiotu w Smocze stadozwłaszcza jeśli jesteś rzemieślnikiem lub tylko kupującym, NPC, których musisz odwiedzić, oraz wszystkie materiały potrzebne do ponownego wytworzenia przedmiotu.

Jak przetworzyć przedmioty w WoW Dragonflight

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje więcej niż jeden sposób na przetworzenie przedmiotu, zwłaszcza w przypadku nowych stacji Zakonu Rzemieślniczego rozsianych po Smoczych Wyspach. Oto jak przetworzyć przedmiot za pomocą stacji zamówień rzemieślniczych, jak ukończyć zlecenie przetworzenia i jak przerobić własny przedmiot.

Jak zlecić przetworzenie przedmiotu za pośrednictwem stacji zamówień rzemieślniczych w WoW Dragonflight

Aby Twój przedmiot został przerobiony Smocze stado, musisz najpierw znaleźć stację Crafting Order. Zakładając, że użyjesz Valdrakken jako głównego centrum, możesz znaleźć Targ Rzemieślniczy w Valdrakken pod współrzędnymi 34.00 61.00.

Po interakcji z NPC Crafting Order zobaczysz interfejs Crafting Order. W lewym górnym rogu pojawi się opcja Start Recrafting Order. Kliknij ten przycisk i wybierz przedmiot, który chcesz przerobić. Następnie wybierz opcjonalne odczynniki, które chcesz dodać, takie jak misives i matrixs. Pamiętaj, że będziesz musiał dostarczyć kilka obowiązkowych materiałów, takich jak Odwaga rzemieślnika, a bez nich nie możesz rozpocząć zamówienia przebudowy. Poza tym możesz ustawić minimalną jakość przedmiotu i zostawić wskazówkę i notatkę dla rzemieślnika. Po wypełnieniu tego wszystkiego możesz złożyć zamówienie.

Jak wykonać zlecenie przeróbki za pośrednictwem stacji zleceń rzemieślniczych w WoW Dragonflight

Aby ukończyć zlecenie przeróbki za pośrednictwem stacji zleceń rzemieślniczych w Smocze stado, musisz najpierw udać się do stanowiska Crafting Order. Po dotarciu na miejsce otwórz zakładkę swojej profesji, a na dole interfejsu profesji zobaczysz zakładkę Crafting Orders. Kliknij na to, a zobaczysz wszystkie zamówienia. Pozostań w Crafting Station i wykonaj zlecenie. Jeśli nie masz pod ręką wszystkich materiałów, możesz udać się do swojego banku, odebrać materiały i wrócić.

Jak przetworzyć własny przedmiot w WoW Dragonflight

Aby przetworzyć własny przedmiot w Smocze stado, musisz otworzyć okno swojej profesji, wybierając Księgę zaklęć i profesje z dolnego paska. Następnie wybierasz Zawody. W zakładce Profesje zobaczysz Recraft Equipment. Kliknij to, wybierz element wyposażenia, który chcesz przerobić, dostarcz niezbędne materiały i opcjonalne odczynniki, jeśli chcesz, i kliknij przetwórz w prawym dolnym rogu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639b60d71f5d402f890f4c2eacd0d232&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-recraft-in-wow-dragonflight&c=4809256860406316861&mkt=fr-fr