Jak pokonać Raene Wolfrunner w Warcraft Rumble

Jak pokonać Raene Wolfrunner w Warcraft Rumble?

Walka z Raene Wolfrunner jest pierwszym poważnym wyzwaniem w Warcraft Rumble i może wymagać pewnych znaczących zmian, aby ją pokonać, w zależności od armii, którą dowodzisz. Raene Wolfrunner spotkasz w obszarze Cienistej Doliny, gdzie pełni ona funkcję finałowego bossa. Jej rekomendowany poziom to 7. Pokonanie jej pozwoli ci zdobyć 30. Pieczęć, która odblokuje cotygodniowy system lochów.

Idealny build do pokonania Raene Wolfrunner

Zaleca się, aby większość, jeśli nie wszystkie, twoich jednostek, przed walką z Raene, miała poziom 7. Statystyki robią ogromną różnicę w Rumble, a jednostki niższego poziomu zostaną zniszczone przez jednostki Łowczyni bossa. Armia użyta do pokonania Raene Wolfrunner składała się głównie z jednostek nieumarłych. Oto zastosowany skład:

Lider: Sylvanus Windrunner (6 sztuk złota)
Wojsko:
– Plugastwo (6 sztuk złota)
– Ghul (2 Złota)
– Łańcuch Błyskawic (2 Złota)
– Farmer Zarazy (2 Złota)
– BEZPIECZNY kierowca (3 złote)
– Jeździec Gryfa (2 Złota)

Strategia pokonania Raene Wolfrunner

Największy problem Raene Wolfrunner leży w jej otwarciu, podczas którego pojawia się kilka Północnych Łowczyń i Piechurów Zachodniego Sojuszu. Może to spowodować ogromne wypalenie na początku, gdy twoja wieża będzie zbyt zajęta radzeniem sobie z jednym zagrożeniem, aby zająć się drugim.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jedna Plugastwo może poradzić sobie ze wszystkimi Łowczyniami, przynajmniej tymczasowo. Jeśli dodasz Farmera Zarazy, powinieneś być w stanie zabić ich wszystkich, zanim Plugastwo umrze. Jednakże pamiętaj, aby umieścić Farmera Plagi z dala od Plugastwa, ponieważ atak Glewii Łowczyni nie będzie w stanie w ten sposób odbić się od Twojego potężnego czołgu do delikatnej jednostki zadającej obrażenia.

Gdy jednostki Łowczyń są już zajęte, czas skupić się na Piechotach i Jeźdźcach Gryfa nadchodzących z drugiej strony. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest jak najszybsze wypuszczenie Ghula. Spowoduje to spowolnienie wojsk wroga na tyle długo, że będziesz mógł zdobyć złoto. Gdy skupisz się na silniejszej jednostce, użyj na niej Łańcucha Błyskawic lub BEZPIECZNEGO Pilota, aby zadać większe obrażenia. Jeśli uda ci się zrzucić kolejnego Farmera Zarazy, bardzo szybko zdziesiątkuje on wojska lądowe.

O ile twoje jednostki nie są na bardzo wysokim poziomie, twoja wieża odniesie obrażenia w tej początkowej części. To po prostu zbyt wiele, aby twoje jednostki mogły sobie z tym poradzić za jednym razem. Kiedy jednak przeżyjesz pierwszy atak, dalsza część misji przebiegnie stosunkowo gładko. Jeśli jednak nie uda ci się zadać Raene większych obrażeń, niż ona zadała tobie, stracisz dodatkowy czas, więc musisz grać agresywnie.

Inne jednostki skuteczne przeciwko Raene Wolfrunner

Problem z Raene, jak wspomniano wcześniej, polega na ataku otwierającym i nie wszystkie składy armii są w stanie go przetrwać. Jeśli nie odblokowałeś niektórych jednostek, które mam w swojej armii lub po prostu nie lubisz ich aż tak bardzo, będziesz potrzebować zamienników. Poniżej wymieniłem kilka odpowiednich zamienników dla Plugastwa, Farmera Zarazy i nie tylko.

Źródło: www.polygon.com