Jak pokonać Dire Maul Dungeon w Warcraft Rumble

Przewodnik po pokonaniu pierwszego lochu w Warcraft Rumble: Dire Maul

Jeśli jesteś fanem Warcraft Rumble i nie możesz się doczekać, aby zmierzyć się z pierwszym lochem, Dire Maul, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym przewodniku pokażemy Ci, jak pokonać każdego bossa w lochach i podpowiemy, jak to zrobić.

Jak pokonać Stompera Kreega w Warcraft Rumble

Walka ze Stomperem Kreegem toczy się na dwóch torach z bossem, który zadaje poważne obrażenia obszarowe. Strategia polega na tym, aby skierować swoje wojska w prawo i jak najszybciej zająć tę wieżę. Następnie poprowadź swoje wojska w lewo, aby zdobyć drugą wieżę. Podczas organizowania eliminuj żołnierzy Stomper Kreeg zadając obrażenia obszarowe lub jednostki powietrzne. Kiedy już będziesz mieć obie wieże, Kreeg będzie skończony. Po prostu użyj dobrej równowagi czołgów wspieranych obrażeniami z każdej strony, a szybko go pokonasz.

Wskazówki dotyczące Hordy: Podczas Tygodnia Hordy powinieneś spróbować wykorzystać obrażenia od ognia i powietrza Jeźdźca Nietoperzy. W połączeniu z solidnym czołgiem, takim jak Stonehoof Tauren, możesz szybko pokonać większość armii Kreeg. Zaklęcie Wykonaj również świetnie się tutaj sprawdza.

Jak pokonać Immol’thara w Warcraft Rumble

Immol’thar jest znacznie ciekawszy niż Kreeg. Ta psia bestia rozrzuca po arenie małe bomby oczne, które mogą eksplodować na twoich jednostkach i powodować obrażenia. Możesz próbować ich ominąć różnymi drogami lub po prostu wysłać jednostkę ofiarną, aby przyjęła obrażenia przed resztą armii. Możesz skorzystać z Kamienia Przywołania po lewej stronie, aby szybko zadać obrażenia Immol’tharowi, ale zalecamy najpierw zniszczyć wieżę po prawej i stworzyć stamtąd jednostki, ponieważ łatwo jest stracić Kamień Przywołania na rzecz taniego Immol’thara i szybkie jednostki bestii.

Wskazówki dotyczące Hordy: Immol’thar używa Banshee, co oznacza, że ​​może okazjonalnie zwrócić przeciwko tobie jedną z twoich jednostek. Oznacza to, że musisz wysłać do ataku większe grupy, a nie pojedyncze jednostki, więc czołgi są zmuszone walczyć z wieloma atakującymi lub walczyć z innym czołgiem. Ze względu na duże grupy bestii, Execute świetnie sprawdza się także w tej walce.

Jak pokonać króla Gordoka w Warcraft Rumble

Król Gordok zapewnia najzabawniejszą walkę ze wszystkich. W walce z Gordokiem są trzy tory: tor centralny z wieżą, tor lewy z bossem ogrem i tor prawy z bossem magiem. Jeśli pokonasz tych poruczników-bossów, zrobią sobie krótką przerwę, a następnie odzyskają zdrowie i dołączą do ciebie w walce z królem Gordokiem. Jeśli jednak Gordok pokona tych sojuszników i ponownie ich podporządkuje, zwrócą się przeciwko tobie. Ponieważ nigdy nie możesz zabić tych wrogów, ta walka jest ciągłym pchaniem i ciągnięciem – chyba że zignorujesz poruczników i rzucisz się na środek, co jest wykonalne na niższych poziomach. Wreszcie, jeśli pozwolisz królowi Gordokowi wrócić do pozycji wyjściowej i przestaniesz zadawać mu obrażenia, zacznie on odzyskiwać pełnię zdrowia, więc bez względu na wszystko musisz utrzymywać presję.

Zacznij od zaatakowania ogra po lewej stronie, następnie zaatakuj maga po prawej. Podczas gdy Gordok będzie rozproszony w obronie, zdobądź wieżę pośrodku. Kiedy już zdobędziesz wieżę, walka w zasadzie się zakończy. Wysyłaj jednostki na środek, a nawet jeśli porucznicy zginą, uderzysz ich ponownie, a oni zmienią stronę.

Wskazówki dotyczące Hordy: Podobnie jak w poprzednich walkach, tutaj zdziałają cuda Kamienny Kopyta Tauren i Bat Jeździec. Obaj są w stanie neutralizować poruczników w parach, co pozwala skoncentrować silniejsze jednostki na centralnym torze.

Kiedy zabijesz Gordoka, będziesz mógł odebrać swoją Energię Arclight i ulepszyć swojego przywódcę.

Źródło: www.polygon.com