Jak otworzyć skrzynię Dreamer’s Bounty w WoW Dragonflight? – Lokalizacja i porady

Jak otworzyć skrzynię Dreamer’s Bounty w WoW Dragonflight?

Skarb Dreamer’s Bounty jest jednym z wielu dostępnych skarbów World of Warcraft: Dragonflight graczy do odkrycia w najnowszej strefie gry, Jaskini Zaralek. Ale podczas gdy niektóre skarby są łatwe do odblokowania i wymagają jedynie kliknięcia przez graczy, inne skarby wymagają nieco więcej pracy nóg, jeśli chcesz odkryć, co jest w środku. The Dreamer’s Bounty należy do tej drugiej kategorii.

Lokalizacja Dreamer’s Bounty

Nagroda Dreamer’s Bounty znajduje się na południe od Loamm w Jaskini Zaralek na współrzędnych. Powinieneś być w stanie rozpoznać skrzynię po jej jasnozłotym wyglądzie; jest schowany w niebiesko-żółtym krzaku w podstrefie zwanej Kryształowymi Polami.

Jak odblokować Dreamer’s Bounty

Aby otworzyć skrzynię Dreamer’s Bounty, będziesz musiał walczyć z pobliskim Preying Dustmoth, ale pamiętaj, aby nie zabić moba od razu. Zamiast tego poczekaj, aż Dustmoth rzuci na ciebie „Drowsy Dust”, a otrzymasz debuff związany z tym zaklęciem.

Uwaga: Nie będziesz mógł również otworzyć skrzyni, jeśli jesteś w walce, więc pamiętaj, aby jak najszybciej zdjąć Preying Dustmoth, który rzucił na ciebie Senny pył, zanim otworzysz nagrodę Dreamer’s Bounty.

Po debuffie otworzy się okno na odblokowanie nagrody Dreamer’s Bounty. Osłabienie potrwa jednak tylko 15 sekund, co oznacza, że ​​będziesz musiał działać szybko.

Wskazówka: Gdy wyjdziesz z walki (i nadal będziesz mieć debuff), będziesz mógł odblokować skrzynię Dreamer’s Bounty. Jeśli nie spełniasz obu tych kryteriów, będziesz musiał znaleźć innego Preying Dustmoth i spróbować ponownie.

Dodatkowo, niektórzy gracze twierdzą, że skrzynia Dreamer’s Bounty nie otwiera się, nawet po wpływie Sennego Pyłu. Jeśli napotkasz ten problem, przeładowanie interfejsu użytkownika może rozwiązać problem i sprawić, że skrzynia stanie się interaktywna.

Źródło: Dotesports.com