Jak otworzyć skarb statuy WoW Dragonflight?

Poznaj nową strefę Szmaragdowego Snu w World of Warcraft Patch 10.2

Wraz z aktualizacją 10.2 w World of Warcraft wprowadzono nową strefę gry, Szmaragdowy Sen. Gracze mogą odkrywać nowe lokalizacje do odkrycia, zadania do wykonania i ukryte skarby do odnalezienia. Niektóre z tych skarbów zawierają nowe elementy kosmetyczne dla graczy. W tym przewodniku powiemy Ci, jak otworzyć Statuę Popielnej Pantery i zdobyć Oddział Ashamane.

Gdzie znaleźć i otworzyć skarb Statuy Popielnej Pantery

Posąg Pantery Popielnej i jej skrzynię można znaleźć w Kurhanach Zadumy, do których wejście znajduje się pod adresem 63.39 71.45. Po dotarciu na te współrzędne odkryjesz duże kamienne wejście prowadzące do niektórych jaskiń. Idź dalej tunelem i idź dalej prosto. Przejdź przez pierwsze pomieszczenie ze skrzyżowaniami ścieżek, następnie pomieszczenie z wodą i fioletowymi roślinami, aż dotrzesz do korytarza z kilkoma małymi pomieszczeniami (cztery po lewej i dwa po prawej). W skrajnie lewym pokoju, pod adresem 62.11 74.66, znajdziesz Znak Ashamane (wygląda jak zielona, ​​błyszcząca skała). Wejdź w interakcję ze Znakiem, aby otrzymać efekt Panther Spirit Guardian, który trwa 60 sekund. Czczony Duch Pantery również pojawi się obok ciebie i będzie ci towarzyszył. Gdy to wzmocnienie będzie aktywne, będziesz musiał wejść w interakcję ze Statuą Popielnej Pantery znajdującą się pod adresem 63,38 72,97.

Następnie musisz podejść do posągu, wejść z nim w interakcję i wybrać opcję „Zostałem zaszczycony przez przebiegłego ducha pantery”. Duch Pantery sprawi, że skrzynia pojawi się obok posągu.

Wypad z posągu Popielnej Pantery

W tej skrzyni znajdziesz personel Oddziału Ashamane, który możesz dodać do swojej kolekcji. To drewniany kij z głową pantery ze świecącymi czerwonymi oczami na szczycie i wygląda świetnie.

Pamiętaj, że jest to jednorazowa nagroda powiązana z Twoim kontem.

Problemy z instancją w przypadku posągu Ashy Panther

Według Wowheada zadanie może powodować problemy z utworzeniem instancji, jeśli masz aktywne zadanie światowe „Dryad Fire Drill”. Aby móc zebrać skrzynię z posągiem Pantery, musisz najpierw ukończyć zadanie.

Źródło: www.bing.com