Otwórz nagrodę Dreamer’s Bounty w World of Warcraft – poradnik

World of Warcraft: Dragonflight przenosi graczy do podziemnej strefy Jaskini Zaralek w patchu 10.1 – Embers of Neltharion

W najnowszej łatce World of Warcraft: Dragonflight, gracze zostaną przeniesieni do podziemnej strefy Jaskini Zaralek. W tej jaskini jest mnóstwo różnych sekretów do odnalezienia. Dokładna eksploracja przyniesie nagrody w postaci kosmetyków i walut, które można wymienić na więcej towarów.

Otwórz nagrodę Dreamer’s Bounty w World of Warcraft

Jednym z niejasnych skarbów jest skrzynia w pobliżu Preying Dustmoth o nazwie Dreamer’s Bounty. Aby otworzyć nagrodę Dreamer’s Bounty w Świat Warcrafta, musisz otrzymać określony debuff na swoją postać. Na szczęście debuff, o którym mowa, nie jest zbyt daleko od skarbu.

Możesz rozpocząć proces otwierania nagrody Dreamer’s Bounty, umieszczając ją na południe od Loamm, położoną w ciemnoniebieskim krzaku. Współrzędne to 58, 66. Preying Dustmoth latający po okolicy to Twoja przepustka do otwarcia Dreamer’s Bounty. To jest do powiedzenia; chcesz doprowadzić to stworzenie do skrzyni bez zabijania go. Ten stwór lata nad głową i jest wrogo nastawiony do graczy. Ponadto musisz zaczekać aż ćma użyje na tobie zdolności Drowsy Dust. Spowoduje to nałożenie na twoją postać 15-sekundowego osłabienia trucizny. Na koniec pokonaj Preying Dustmoth, aby wyjść z walki i otworzyć Dreamer’s Bounty, zanim debuff wygaśnie na tobie.

Nagrody za splądrowanie skrzyni Dreamer’s Bounty

Nagrody za splądrowanie skrzyni obejmują bibelot, fragmenty herbu Shadowflame Whelplinga i walutę Dragonflight. Wszystkie te przedmioty są przydatne do ulepszania sprzętu w łatce 10.1, a także do handlu przedmiotami kolekcjonerskimi za pośrednictwem plemienia Loamm Niffen.

Wskazówki dla graczy

Niektórzy gracze zgłaszali konieczność szybkiego przeładowania interfejsu użytkownika, aby pamięć podręczna zarejestrowała debuff i umożliwiła jego otwarcie. W Jaskini Zaralek można znaleźć o wiele więcej sekretów, więc koniecznie dokładnie zbadaj tę strefę.

Źródło obrazu: The Nerd Stash

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby otworzyć nagrodę Dreamer’s Bounty w Świat Warcrafta. Źródło: The Nerd Stash.