Jak oswoić zwierzaka myśliwego Loque’nahak w World of Warcraft


Loque’nahak jest jednym z najbardziej kultowych zwierzaków myśliwych w World of Warcraft. Biała jak duch lamparta była jedną z pierwszych duchowych bestii, które zostały dodane do Wow z powrotem w Gniew Króla Liszai od tego czasu jest podstawą myśliwych.

Loque’nahak jest znany ze swojego surowo białego futra, a także z widmowych niebieskich oczu, ust i plam na szyi. Chociaż inne duchowe bestie z nowszych Wow rozszerzenia miały bardziej skomplikowane modele, wygląd Loque’nahaka jest nadal klasycznym wyglądem, za którym wielu myśliwych wciąż goni.

Ponieważ Loque’nahak jest sklasyfikowany jako Spirit Beast, może zostać oswojony tylko przez Łowców, którzy mają aktywną specjalizację Beast Mastery. Łowcy Beast Mastery mogą oswajać egzotyczne bestie, w tym Spirit Beasts, zaczynając od poziomu 39.

Jak znaleźć Loque’nahak w Wow

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Loque’nahak to wędrowny wróg, którego można znaleźć w różnych miejscach w Sholazar Basin w Northrend. Aby dostać się do Sholazar Basin, zabierz portal z Orgrimmaru lub Stormwind City do Dalaranu w Lesie Kryształowej Pieśni. Z Dalaranu leć na tory lotu River’s Heart lub Nesingwary Base Camp.

Loque’nahak można znaleźć w różnych punktach Basenu Sholazar, w tym w filarze Skyreach, na okonie twórców i na południe od obozu bazowego Nesingwary. Lampart może znajdować się w ośmiu różnych miejscach w basenie Sholazar i odradza się w oknie od sześciu do dziesięciu godzin, zgodnie z Wow Informacja baza danych Wowpedia.

Podczas śledzenia Loque’nahaka upewnij się, że na minimapie jest aktywne zaklęcie Śledź bestie. Loque’nahak powinien być stosunkowo łatwy do wykrycia na twojej mapie, biorąc pod uwagę, że jest neutralnym wrogiem i pojawi się na twojej mapie jako żółty znacznik zamiast tradycyjnego czerwonego, który pojawia się w przypadku agresywnych wrogów.

Loque’nahak jest także celem osiągnięcia „Frostbitten”, które wymaga od graczy zabicia 25 różnych rzadkich stworzeń w Northrend.

Jeśli Twoim celem jest oswajanie Loque’nahaka, możesz być zmuszony do konkurowania z nim World of Warcraft ukończyli, a także inni chętni Łowcy w pobliżu.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/how-to-tame-the-loquenahak-hunter-pet-in-world-of-warcraft