Jak oglądać World of Warcraft Dragonflight Race do pierwszego na świecie Vault of the Incarnates


Po dwóch tygodniach odkrywania tajemnic Smoczych Wysp i pomocy Smoczym Aspektom w odzyskaniu mocy, pierwszy sezon World of Warcraft Dragonflight puka do naszych drzwi. Nie tylko możemy ponownie wejść do lochów i aren Mythic+ i rozpocząć pracę nad sezonowymi nagrodami, ale możemy także być świadkami największych Świat Warcrafta gildie walczące o tytuł World First w nowo dodanym rajdzie Vault of the Incarnates.

Tym razem pięć wyjątkowych gildii będzie walczyć o tytuł pierwszej na świecie w Vault of the Incarnates: Team Liquid, BDGG, Echo, Method i Aversion. Aby zrobić pierwszy wyścig Smocze stado Aby światowy pierwszy był o wiele bardziej ekscytujący, Blizzard Entertainment jednocześnie udostępnił wszystkie trzy trudności rajdowe w tym samym czasie. Dzięki temu rozbieżność w wyposażeniu między gildiami będzie znacznie mniej oczywista, a gildie takie jak Aversion, które nie mają dużo funduszy, nadal będą miały szansę w starciu z drużynami takimi jak Liquid.

Bez względu na to, czy chcesz obejrzeć ten pełen adrenaliny Wyścig do pierwszego na świecie, szukając wskazówek i sztuczek dotyczących rajdów, czy po prostu chcesz zdobyć nagrody Twitch, jest więcej niż jedno miejsce, w którym możesz obejrzeć Wyścig do pierwszego na świecie Krypta Wcielonych . Oto lista i linki do wszystkich twórców treści transmitujących wyścig.

Jak oglądać Wyścig do pierwszej na świecie Krypty Wcielonych

Przede wszystkim można obejrzeć tzw World of Warcraft Dragonflight Wyścig do pierwszego na świecie Vault of the Incarnates na oficjalnym kanale Blizzard Entertainment na Twitchu, Warcraft. Ponadto Blizzard będzie transmitować wyścig na swoim oficjalnym kanale YouTube.

Jeśli jesteś fanem pewnej gildii biorącej udział w wyścigu, możesz śledzić wyścig z perspektywy Team Liquid, BDGG, Echo, Method i Averision na Twitchu. Dodatkowo możesz oglądać wyścig z perspektywy swojego faworyta Wow gracz. Oto cała lista bandytów, którzy wezmą udział w wyścigu, wraz z linkami do ich kanałów na Twitchu.

Z drugiej strony, jeśli bardziej interesuje Cię techniczna strona Race to World First, możesz śledzić postępy gildii na stronach takich jak Raider.IO, BlizzardWatch, Method i Warcraft Logs.

The Wow Wyścig do pierwszej na świecie Krypty Wcielonych rozpocznie się jutro, 13 grudnia, po zakończeniu zaplanowanej konserwacji.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63976c5097b346258aeb0ea6778230b4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-watch-wow-dragonflight-race-to-world-first-vault-of-the-incarnates&c=13271499859362483407&mkt=fr-fr