Jak oduczyć się zawodu w World of Warcraft Classic


Zawody w Klasyka World of Warcraft mają na celu przynoszenie korzyści graczom na wiele sposobów.

Można ich używać do ulepszania postaci za pomocą sprzętu, zaklęć i klejnotów lub jako narzędzie do robienia złota w połączeniu z domem aukcyjnym. Ale co, jeśli chcesz oduczyć się zawodu i podjąć nowy?

Możesz wykonać tę czynność w Klasyczny oraz Klasyka Płonącej Krucjaty poprzez zakładkę umiejętności. Domyślny skrót klawiszowy to „K”. Gdy otworzysz zakładkę umiejętności, kliknij zawód, którego chcesz się oduczyć, a w dolnym panelu powinieneś znaleźć małą czerwono-żółtą ikonę. Najedź na niego myszą, kliknij, a gra da ci możliwość oduczenia się.

Jeśli zdecydujesz się oduczyć zawodu, następny zawód, którego się nauczysz, rozpocznie się na poziomie pierwszym. To samo dotyczy zawodu, którego się nie uczyłeś. Jeśli, na przykład, osiągnąłeś poziom 375 w Górnictwie i oduczysz się go, powróci do pierwszego poziomu, gdy następnym razem nauczysz się go ponownie.

Jesteś ograniczony do dwóch profesji na raz, ale możesz uczyć się profesji na drugorzędnych postaciach. Jeśli na przykład nauczysz się jubilerstwa i alchemii na jednej postaci, możesz wybrać Górnictwo i Zielarstwo na drugiej postaci.

W sumie jest 10 zawodów i 3 zawody drugorzędne Klasyka Płonącej Krucjaty, w tym alchemia, kowalstwo, zaklinanie, inżynieria, ziołolecznictwo, jubilerstwo, rymarstwo, górnictwo, skórowanie, krawiectwo, gotowanie, pierwsza pomoc i wędkarstwo.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D9C45D89D2A94EB3A381A507ABA85334&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fhow-to-unlearn-profession-world-of-warcraft-classic&c=8679705881272013526&mkt=fr-fr