Jak odblokować latanie Zereth Mortis w WoW: Shadowlands


Zereth Mortis, World of Warcraft najnowsza strefa, nie pozwala graczom latać w niej po pierwszym przybyciu. Zamiast tego będziesz musiał zdobyć osiągnięcie, aby móc latać swoimi wierzchowcami w strefie. Ten proces powinien być znany weteranom Wow gracze, jako osiągnięcia „Pathfinder”, które dają możliwość latania w określonych strefach, są w grze od 2015 roku.

Aby odblokować latanie w Zereth Mortis, musisz ukończyć osiągnięcie „Unlocking the Secrets”, które jest sześcioczęściowym meta osiągnięciem, które wymaga wykonania różnych zadań wokół Zereth Mortis.

Oto wszystkie osiągnięcia, które musisz zdobyć, aby zdobyć umiejętność latania swoimi wierzchowcami w Zereth Mortis.

Zdjęcie z Blizzard Entertainment
  • Odkrywaj Zereth Mortis
  • Środek do celu
  • Ciekawe kolekcje
  • Przygody w Zereth Mortis
  • Ścieżka do oświecenia
  • Opowieści o wygnaniu

Najbardziej niezbędnym i najłatwiejszym do zdobycia osiągnięciem wymaganym do Latania w Zereth Mortis jest „Eksploruj Zereth Mortis”, które wymaga pełnego odkrycia mapy strefy. Osiągnięcie to powinno być możliwe pasywnie podczas wykonywania zadań i wykonywania kampanii Patch 9.2 — większość z nich ma miejsce w Zereth Mortis.

Mówiąc o kampanii, musisz ukończyć pierwszych sześć rozdziałów, włącznie z fabułą „Środki do celu”. Gdy kampania jest w pełni odblokowana i dostępna do ukończenia na serwerach na żywo, gracze mogą rozwijać się w historii w dowolnym tempie.

Powiązane: Wszystkie rozszerzenia World of Warcraft według długości i czasu trwania

Osiągnięcia „Ciekawe kolekcje” i „Przygody w Zereth Mortis” to dwa inne proste osiągnięcia, które powinieneś być w stanie zdobywać pasywnie w miarę postępów w Zereth Mortis. Ciekawe kolekcje wymagają odblokowania pięciu unikalnych skrzyń ze skarbami w strefie, podczas gdy Przygody w Zereth Mortis pozwolą ci pokonać 10 pojedynczych rzadkich wrogów, którzy pojawiają się w regionie.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Dwa osiągnięcia, „Ścieżka do oświecenia” i „Opowieści wygnania”, wymagają wykonania celów pobocznych w Zereth Mortis.

Aby ukończyć Ścieżkę do Oświecenia, musisz ukończyć trzy indywidualne wątki poboczne: Small Pet Problems, The Waters of Grace oraz Not Al Are Lost. Osiągnięcie Tales of the Exile obraca się wokół siedmiu zwojów do kolekcjonowania „Firim in Exile”, które można znaleźć w strefie.

Gdy zdobędziesz wszystkie sześć, zostaniesz nagrodzony umiejętnością latania w Zereth Mortis.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6355e3c91de84137a13c94369c4d9621&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-unlock-zereth-mortis-flying-in-wow-shadowlands&c=2538469983605233206&mkt=fr-fr