Jak odblokować i dostać się do Argusa w World of Warcraft


Argus to jedno z najbardziej znanych miejsc w historii Świat Warcraftaw dużej mierze po części za jego związek z finałem Legion ekspansja. Jeśli chcesz wrócić do Argus, aby tworzyć treści World of Warcraft: Legion W patchu 7.3 będziesz musiał najpierw odblokować strefę poprzez łańcuch zadań, który prześle cię przez niektóre z nich Legionwprowadzające linie zadań.

Jeśli chcesz dostać się do Argusa na alt, istnieje duża szansa, że ​​nie wykonałeś niezbędnych zadań wstępnych, aby dostać się na planetę. Nawet jeśli odblokowałeś dostęp do Argusa na swojej głównej, będziesz musiał ukończyć linię zadań, aby uzyskać dostęp do strefy na każdym z twoich altów.

Niestety, w przeciwieństwie do innych stref gry końcowej z poprzednich rozszerzeń, odblokowanie Argus wciąż jest trochę trudne. Oto jak odblokować Argusa na każdym ze swoich Łał postacie.

Wszystkie zadania wymagane do odblokowania Argusa

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Aby rozpocząć proces dotarcia do Argusa, musisz najpierw ukończyć zadanie Armies of Legionfall, które zaczyna się od Arcymaga Khadgara na współrzędnych [66, 41] w wersji Dalaranu na Broken Isles. Może być konieczne ukończenie wstępu wprowadzającego Legion dodatek, a także zadanie „Uniting the Isles”, które można odebrać i ukończyć w Fioletowej Cytadeli. Aby odblokować, twoje postacie muszą spełnić warunek wstępny na poziomie 45 Legion questy gry końcowej.

Powiązany: Jaki poziom jest wymagany do Legion Timewalking Świat Warcrafta?

Po rozpoczęciu serii zadań Armies of Legionfall, aby uzyskać dostęp do Broken Shore, musisz ukończyć scenariusz „Atak na Broken Shore”. Jeśli ukończyłeś już scenariusz inną postacią, podczas rozmowy z Khadgarem dostępna będzie opcja dialogowa pozwalająca na pominięcie scenariusza i dotarcie do Punktu wybawienia na Broken Shore.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Po ukończeniu krótkiego wątku fabularnego Armies of Legionfall na Broken Shore, wróć do Dalaranu, gdzie w Fioletowej Cytadeli będzie czekać na ciebie zadanie „The Hand of Fate”. Podążanie tą linią zadań do końca doprowadzi cię do Vindicaar, który wyruszy z Azuremyst Isle do Argus na zakończenie łańcucha zadań, umieszczając cię na powierzchni odległej planety.

Jeśli kiedykolwiek wybierasz się w podróż powrotną, Argus jest łatwo dostępny z Dalaranu. Portal do planety można znaleźć w Lądowisku Krasusa w pobliżu Mistrza Lotu i Sprzedawcy Chodzącego w Czasie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d43b7b4fd54e31a7b7fade6e32fafc&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-unlock-and-get-to-argus-in-world-of-warcraft&c=1875993673806153362&mkt=fr-fr