Augmentation Evoker – Nowa specjalizacja w World of Warcraft

Nowa specjalizacja Augmentation Evoker w World of Warcraft: Dragonflight

Ostatnio, Evokers otrzymali ekscytujące wieści dla World of Warcraft: Dragonflight. Blizzard ogłosił, że gracze otrzymają dodatkową specjalizację, Augmentation Evoker, na którą czekają z niecierpliwością. Ponadto, opublikowano krótki przegląd unikalnych zdolności nowej specyfikacji, ale jedna z nich wydawała się wskazywać na coś nieoczekiwanego dla Świat Warcrafta przyszłość.

Embers of Neltharion – najnowszy Wow Patch

Historia w najnowszym Wow Patch, zatytułowany Embers of Neltharion, skupiał się głównie na Czarnym Stadzie Smoków i jego trzech kluczowych postaciach: Wrathion, Sabellian i Ebyssian. Te smoki o silnej woli robią wszystko, co w ich mocy, aby przywrócić szlachetną spuściznę swojego lotu i naprawić szkody wyrządzone przez ich zbłąkanego ojca Deathwinga w World of Warcraft: Kataklizm.

Augmentation Evoker specjalizacja

Augmentation Evoker to specjalizacja, która koncentruje się na zadawaniu obrażeń i wzmacnianiu sojuszników. Ci przywoływacze mają te same podstawowe umiejętności, na których opierają się pozostałe dwie specjalizacje, takie jak Głęboki Oddech lub Dezintegracja, ale ich unikalne zaklęcia obracają się prawie wyłącznie wokół Brązowego i Czarnego Stada Smoków oraz ich odpowiednich mocy.

Łaska Czarnego Aspektu

Jedno szczególne zaklęcie, zwane Łaską Czarnego Aspektu, wzmacnia efekty innego zaklęcia ochronnego, zwanego Obsydianowymi Łuskami, które zmniejsza obrażenia otrzymywane przez gracza. Jednak tym, co przykuło uwagę wielu fanów, nie był efekt zaklęcia, ale jego ikona. Ponieważ zaklęcie nazywa się „Łaska Czarnego Aspektu”, sensowne jest, aby ikona przedstawiała czarnego smoka. Ale zamiast przedstawiać dowolnego losowego członka Czarnego stada smoków, ta konkretna ikona, której nazwa dosłownie mówi, że ma to być Czarny Aspekt, przedstawia smoka z pierścieniem w nosie.

Ebyssian – kandydat na Aspecta

Implikacja jest tutaj jasna. Ebisjan jest najbardziej prawdopodobnym wyborem dla Czarnego Aspektu w przyszłości. Ta decyzja również nie jest przypadkowa. Kampanie questowe zarówno w Zakazanym Reach, jak iw Embers of Neltharion były prawie wyłącznie oparte na charakterze Ebyssian i jego pogodzeniu się ze swoją tożsamością. Podczas gdy Wrathion i Sabellian, pozostali dwaj kandydaci do Aspect, kłócili się o tytuł przez cały dodatek, wydaje się, że scenarzyści subtelnie umieścili Ebyssian na czele wyścigu.

Podsumowanie

World of Warcraft: Dragonflight to już dostępna gra na PC. Niezależnie od tego, jaka przyszłość czeka Czarne Smoki, gracze mogą założyć się, że Ebyssian będzie na czele przyszłości swojej rodziny, niezależnie od tego, czy jest ich Aspektem, czy nie.

Źródło:

Gamerant.com