Jak naprawić uporczywe spadki FPS w WoW Dragonflight po najnowszej aktualizacji NVIDIA


Smocze stado prawdopodobnie przejdzie do historii Świat Warcrafta jako jedno z najbardziej robaczonych rozszerzeń ze społecznością cierpiącą z powodu opóźnień w Azure Span z powodu Uczt społeczności, walczących o ukończenie zadań, takich jak Nowhere to Hide, a nawet o zakończenie rund w lochach Mythic+ z obowiązkowymi mobami, które w ogóle się nie pojawiają. Chociaż społeczność zawsze znajduje sposób na ominięcie prawie wszystkich tych przeszkód, ostatni błąd sprawił, że gra jest prawie niemożliwa do zagrania przez większą część Łał społeczność korzystająca ze sterowników graficznych NVIDIA.

Po zainstalowaniu najnowszego sterownika NVIDIA 528.02, Łał społeczność zaczęła doświadczać spadków FPS, które bez wątpienia rujnują wrażenia z gry. Według doniesień dot WoW’y subreddit, więcej niż garstka graczy zainstalowała najnowszą aktualizację i ma teraz liczbę klatek na sekundę nie większą niż 10.

Jeśli jesteś użytkownikiem NVIDIA i ostatnio napotkałeś poważne spadki FPS, które uniemożliwiły Ci czerpanie przyjemności z gry, oto jak możesz naprawić te uporczywe spadki FPS po najnowszej aktualizacji NVIDIA.

Jak naprawić uporczywe spadki FPS Świat Warcrafta po najnowszej aktualizacji NVIDIA

Najbardziej prawdopodobną przyczyną spadków FPS jest to, że Max Foreground FPS został ustawiony na 0 po aktualizacji NVIDIA. Aby naprawić uporczywe spadki FPS Smocze stado, przejdź do Opcji, naciskając klawisz Escape. Następnie przejdź do Grafika i upewnij się, że nie masz włączonej opcji Max Foreground FPS Toggle. Jeśli ta opcja jest włączona, wyłącz ją, zaznaczając pole.

Innym możliwym rozwiązaniem Twojego problemu może być ukrywanie się w wielopróbkowym teście alfa. Ponownie przejdź do Opcji, naciskając przycisk Escape, aw obszarze Grafika i antyaliasing znajdziesz Multi-Sample Alpha Test. Wyłącz go, klikając pole.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bc4137576e462a9d958442b0db166a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-fix-persistent-fps-drops-in-wow-dragonflight&c=2479999045649434375&mkt=fr-fr